FK Frýdek-Místek - SK Sigma Olomouc B 1:3

20.kolo (13.4.2019) | Stovky
FK Frýdek-Místek - SK Sigma Olomouc B
1:3

Karel Orel (trenér Frýdku-Místku): Bez absence pěti hráčů jsme chtěli být důstojným soupeřem lídrovi naší soutěže. Pomohli nám hráči U16 a nutno říci, že na hřišti byli vidět a hráli velmi dobře. S tak kvalitním soupeřem jako je Sigma, je třeba hrát s obrovským nasazením, obětavostí a hlavně maximální koncentrací od prvních vteřin utkání. Bohužel hned z prvního útoku soupeře, snad po patnácti vteřinách, jsme dostali první branku, hned za chvíli pak další. V tu chvíli to s námi vypadalo velmi špatně. Naštěstí jsme do poločasu tlak a některé šance Sigmy ustáli a dále neinkasovali. Ve 2. poločase jsme se herně trošku zvedli. Dokonce jsme po krásné akci z brejku snížili Šebou na 1:2 a nastřelili Filipem Klimešem břevno. V závěru ale Sigma po standardní situaci třetí brankou definitivně rozhodla o svém zcela zaslouženém vítězství.

Jan Krajčovič (trenér Sigmy Olomouc B): Do zápasu jsme vstoupili aktivně a rychle se dostali do dvoubrankového vedení. Dobře jsme soupeře napadali při jeho rozehrávce a po zisku velmi přesně kombinovali. Byli jsme i nadále lepším týmem, který diktoval hru a vytvářel si další šance. Chtěli jsme utkání zlomit třetím gólem, což se nám bohužel nedařilo a soupeř ve druhém poločase z ojedinělé akce snížil. Přesto jsme i nadále utkání kontrolovali a v závěru jsme po standardní situaci utkání rozhodli. I po velmi náročném programu kluci zápas zvládli na výbornou a připsali si další zaslouženou výhru.