SK Líšeň - FK Frýdek-Místek 2:2

28.kolo (8.6.2019) | Líšeň
SK Líšeň - FK Frýdek-Místek
2:2

Karel Orel (trenér Frýdku-Místku): První poločas nám vůbec nevyšel, hráli jsme pasivně, soupeř nás přehrával v nasazení, fotbalové agresivitě a tudíž jsme se velmi těžce prosazovali na útočné polovině hřiště. Líšeň nás za to potrestala dvěma góly, kdy první jsme jim darovali po vlastním nedorozumění mezi stoperem a brankářem a druhý kdy jsme nechali hlavičkovat zcela osamělého hráče na malém vápně. Těsně před poločasem se nám podařilo snížit po centru Siedloka, kdy hezky prsama skóroval Zrůnek. Druhý poločas už byl z naší strany o něčem jiném. Vytvořili jsme si velký tlak, vyrovnali jsme Brojačem na 2:2 a měli jsme ještě 2, 3 velké šance utkání rozhodnout. Ale Cempírek, ani Brojač se v nich tváří v tvář gólmanovi nedokázali prosadit.