SK Líšeň - FK Frýdek-Místek 0:3

Devatenáctka pokračuje ve výborných výkonech, když neprohrála v sedmém po sobě jdoucím zápase. Mladí Valcíři tentokráte uspěli na hřišti Líšně, kde díky hattricku Matěje Křenka zvítězili hladce 3:0.
13.kolo (27.10.2019) | Líšeň
SK Líšeň - FK Frýdek-Místek
0:3

Velmi povedený výkon předvedli svěřenci trenérské dvojice Jan Žižka a Jakub Hottek na jihu Moravy. I díky střelecké parádě Matěje Křenka si Valcíři vezou domů zasloužené tři body. „Kluky musíme opět moc pochválit. Byli tady od úvodní minuty jasně lepší. Nechybělo nám sebevědomí, byli jsme silnější na míči, prostě opravdu výborný výkon,“ pochvaloval si po zápase hlavní trenér U19 Jan Žižka.

O první gólový moment utkání se postaral Křenek ve 26. minutě, když se dostal k odraženému míči a hlavou nedal líšeňskému brankáři šanci. Podruhé se mohl frýdecko-místecký útočník radovat šest minut před přestávkou, kdy jej za obranu soupeře krásně vysunul Nezhoda a Křenek následnou kličkou gólmanovi a střelou do prázdné branky upravoval na 0:2. Třetí hřebíček pak Křenek zasadil soupeři krátce po změně stran, tentokráte po Koleničově přihrávce přehazoval brankáře Modlitbu.

Mladí Valcíři si tak i nadále drží vedoucí pozici v Moravskoslezské dorostenecké lize a své postavení nebudou chtít ztratit ani v následujícím kole, kdy na domácím hřišti budou v sobotu 2. listopadu od 13.30 hodin hostit béčko Sigmy Olomouc.