FK Třinec - FK Frýdek-Místek 0:2

Valcíři U19 vyhráli v Třinci a sen o první lize je hodně blízko!
22.kolo (6.5.2017) | MěS Třinec
FK Třinec - FK Frýdek-Místek
0:2


Komentář

Nejstarší kategorie dorostu U19 zvítězila ve 22. kole na půdě druhého Třince 2:0 a navýšila tak svůj náskok v čele tabulky již na 10 bodů. Parádní jízda a reprezentace borců Frýdku-Místku nekončí. Do konce soutěže zbývá ještě pět kol a přímý postup mezi elitu, jako je Sparta, Olomouc, Slavie, Baník, Plzeň a další, pokračuje. Trenérům Josefu Slámovi a Radku Pundovi, včetně celého jejich kádru, nadále držíme palce a už nyní jsme pyšní a hrdí na jejich přístup ke splnění náročného cíle.

FK FOTBAL TŘINEC U19 - MFK FRÝDEK-MÍSTEK 0:2 (0:0)
Branky: 60. Pánek, 90. Velička. Rozhodčí: Cieslar - Bureš, Mojžíš. ŽK: Paholík - Mrkvička, Šafner. Diváci: 75.
Frýdek-Místek U19: Filipec - Hruška, Hamšík, Kublák, Ciesarík - Šohaj (88. Wojčík), Mrkvička, Pánek, J. Fukala (46. Hladík) - Šafner (90. Liška) - Velička. Trenéři: Josef Sláma a Radek Punda.

Podpořit tažení našich nejstarších dorostenců do ligy můžete hned po skončení posledního domácího televizního zápasu A týmu proti Znojmu, a to v neděli 14. května od 14.20 hodin. Mladí Valcíři přivítají ve Stovkách hráče 1. FC Slovácko U18.

Ohlasy trenérů


Radek Punda (trenér FM U19): V prvním poločase důležitého utkání byla na obou stranách viditelná snaha neudělat na těžkém terénu výraznou chybu. Opatrná hra nepřinášela mnoho šancí, tu největší domácí po naší chybě v rozehrávce neproměnili. Po přestávce jsme si aktivní hrou vynutili tlak, bohužel naše šance končily na tyčích domácí branky. Z velkého počtu rohových kopů jsme nakonec vytěžili jednogólové vedení, které jsme v úplném závěru pojistili druhým gólem.