Archiv článkůV únoru 2024 vyšly tyto články:

27.2.Přehled zápasů - 9. týdenMichal RaškaV týdnu 26. 2. - 3. 3. čeká muže generálka před jarní části sezóny a to proti Hranicím. Ligový dorost odehraje první mistrovské utkání v novém roce na Strahově proti Spartě Praha. U18 čeká přípravné utkání se Stachovicemi, U16 s Havířovem. Také starší žáci rozjedou druhou část sezóny a to na půdě Karviné. Mladší žáky čeká v přípravném zápase Třinec.
24.2.Z Polska vítězněUTU - FRM 0:1, 0.kolo | Michal RaškaV předposledním utkání zimní přípravy se Válcovny vydaly do polské vesnice Nieboczowy kde se utkaly s Uníí Turzou Śląska. Do hry zasáhla také nová tvář útočník Matyáš Bitta. Stejně jako v minulém zápase zařídil jednogólové vítězství Teodor Janjuš.
20.2.Přehled zápasů - 8. týdenMichal RaškaV týdnu 19. 2. - 25. 2. se odehrají další přípravná utkání. Muže čeká polské Unia Turza. U19 střetne síly s divizní Polankou. Kategorie U17 a U16 zavítají do Valašského Meziříčí. Starší žáci se představí v Porubě. Mladší čeká soustředění v Praze, během kterého poměří síly s Tempem, Bohemians 1905 a Duklou.
17.2.O výhře rozhodl JanjušVLM - FRM 0:1, 0.kolo | Michal RaškaV dalším přípravném utkání se Frýdek-Místek střetl s divizním Valašským Meziříčí. Na umělé trávě v Rožnově pod Radhoštěm padla jediná branka už v 10. minutě, o kterou se postaral Teodor Janjuš. Zbytek utkání sice Válcovny dominovaly, ale další zásah nepřidaly. Lipina tak zvítězila 1:0.
16.2.Lipina se utká s Valašským MeziříčíVLM - FRM 0:1, 0.kolo | Michal RaškaUž zítra čeká Lipinu další přípravné utkání. To sehraje proti diviznímu Valašskému Meziříčí od 10:00 v Rožnově pod Radhoštěm.
12.2.Přehled zápasů - 7. týdenMichal RaškaV týdnu 12. 2. - 18. 2. čeká A-tým další přípravný zápas a to proti Valašskému Meziříčí. U19 přivítá divizní muže z Frenštátu. U17 se utká se starším dorostem Bánové. U16 odehraje zápas s Vítkovicemi. Starší žáky čeká soustředění v Praze kde během tří dní sehraje zápasy s Duklou, Bohemians a Spartou. Mladší žáci zavítají do Karviné.
7.2.Přehled zápasů - 6. týdenMichal RaškaV týdnu 5. 2. - 11. 2. se naši muži střetnou s druholigovou P. Bystricou. Kategorii U19 čeká soupeř z Ústí n. L., o víkendu Sparta Brno. U18 a U16 se střetnou s polskými Tychy. Dorost U17 se utká s Porubou a Spartou Brno. Starší žáci přivítají Kroměříž, zatímco mladší v neděli vyrazí na hřiště tohoto soupeře.
7.2.Prohra v závěru utkáníPBY - FRM 3:2, 0.kolo | Michal RaškaLipina svedla s druholigovou Považskou Bystricou velmi kvalitní utkání, ve kterém padala góly až ve druhé půli. Frýdeckomístečtí dokázali smazat dvoubrankovou ztrátu, ale soupeř vstřelil vítěznou branku v samotném konci utkání.
6.2.Lipinu čeká druholigová P. BystricaPBY - FRM 3:2, 0.kolo | Michal RaškaV prvním přípravném utkání nového měsíce se Válcovny střetnou s druholigovým celkem ze Slovenska Považskou Bystricou. Ta se v tabulce nachází na 4. místě a pokukuje po baráži do nejvyšší soutěže. Utkání se odehraje zítra 7. února od 18:00 na umělé trávě v P. Bystrici.
1.2.Zimní příprava 2024 | únorMichal RaškaV únoru se Frýdeckomístečtí představí ve třech přípravných zápasech. Nejprve vyjedou 7. února na Slovensko kde se střetnou s Povážskou Bystricou. O deset dní později se v Rožnově p. R. utkají s Valašským Meziříčí. 24. února je čeká v polské vesnici Nieboczowy zápas s Unií Turzou. Generálka se plánuje na začátek března proti Hranicím.