Archiv článků

V dubnu 2022 vyšly tyto články:

30.4.Lipina potvrdila svou vítěznost na StovkáchRedakceDalší zápas v řadě jsme vyhráli! 3 body zůstali doma. Už první poločas jsme vedli 1:0 díky gólu Konečného. Ve druhém poločase výsledek potvrdil Rubý a tak jsme s přehledem FC Velké Meziříčí přehráli!
28.4.Po dvou výhrách se Lipina předvede domaRedakceUž v sobotu se Lipina utká proti FC Velké Meziříčí. Po dvou vyhraných venkovních zápasech s lídry ligy se Lipina předvede doma. Přijďte nás podpořit!
23.4.Z Kroměříže jsme si přivezli tři bodyRedakceDnešní utkání proti Kroměříži jsme s přehledem zvládli hlavně díky dvěma gólům Patrika Rubého. Z Kroměříže si tedy odvážíme celé tři body!
22.4.Valcíři v sobotu proti lídrovi tabulkyredakceFrýdek-Místek
15.4.Lipina Hlučín přehrálaRedakceDnes fotbalisté Lipiny přehráli velkého favorita FC Hlučín! Podle trenéra Roberta Pištěka v utkání nebyl jediný hráč, kterému by se dalo něco vyčíst. Všichni předvedli výborný výkon.
10.4.Proti Sigmě bez boduFRM - OLB 0:3, 23.kolo | EŽFrýdek-Místek
7.4.V sobotu čeká Lipinu domácí zápas proti Sigmě!RedakceV sobotu hrajeme opět doma! Našim soupeřem v 23. kole Moravskoslezské fotbalové ligy bude SK Sigma Olomouc B.
5.4.Mistrovství Evropy žen do 19 let!RedakceFrýdek-Místek
3.4.Michael Gergela strážil nuluUHB - FRM 0:0, 22.kolo | redakceFrýdek-Místek
1.4.Již zítra nás čeká další boj!RedakceJiž zítra nás čeká další utkání, tentokrát proti ČSK Uherský Brod. Výkop je naplánovány na 10:15. O průběhu zápasu vás budeme informovat na sociálních sítích.