Archiv článkůV červenci 2018 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
5.7.Valcíři zdolali třinecké junioryTRB - FRM 0:2, 0.kolo | redPo gólech Adama Varadiho a Tomasze Gomoly porážíme juniorku Třince 2:0.
7.7.Ligový Zlín udeřil po změně stranZLN - FRM 4:1, 0.kolo | redS ligovým Zlínem jsme poprvé inkasovali krátce po změně stran. Díky Strnadovu gólu jsme dokonce srovnali, pak nám ale ligista uštědřil během pár minut tři políčky a utkání vyhrál vysoko 4:1.
9.7.Opustil nás Evžen DelongredVelice smutná zpráva dorazila na náš klub v nedělním podvečeru, že nás ve věku 71 let opustil pan Evžen Delong.
9.7.S Tychy se hraje ve Valašském MeziříčíFRM - TYC 0:4, 0.kolo | zpF r ý d e k - M í s t e k - V úterý čeká Valcíře další přípravný zápas. Tentokrát nás prověří ve Valašském Meziříčí polský druholigový klub GKS Tychy. Utkání startuje v 17:00.
10.7.Starší dorost odstartoval letní přípravuzpF r ý d e k - M í s t e k - Letní dřina po A-týmu odstartovala i dorosteneckým kategoriím. U19 ji načala v úterý 9. července společným tréninkem s U18. To vše pod novým trenérem Romanem Vojvodíkem, který také sdělil dojmy z prvního společného dne.
10.7.Polský soupeř trestal ze standardních situacíFRM - TYC 0:4, 0.kolo | zpV a l a š s k é M e z i ř í č í - Ve čtvrtém přípravném utkání jsme podlehli polskému GKS Tychy 0:4. Favorit utkání třikrát udeřil ze standardních situací. První branku z přímého kopu přitom vstřelil v samotném závěru první půle. V druhém dějství si pak svůj náskok pojistil.
10.7.Přístup mě zklamal, zlobil se trenér ŽižkaFRM - TYC 0:4, 0.kolo | zpV a l a š s k é M e z i ř í č í - Valcíři prohráli ve čtvrtém přípravném utkání proti polskému Tychy 0:4. Trenér Jan Žižka nebyl po utkání vůbec spokojený. A to především s obrannou hrou a přístupem některých hráčů k utkání. Ostatně více už v našem rozhovoru.
11.7.Druhý gól utkání zlomil, říká Honza HruškaFRM - TYC 0:4, 0.kolo | zpV a l a š s k é M e z i ř í č í - Po utkání s Tychy jsme si povídali nejen s trenérem Žižkou, ale také obráncem Honzou Hruškou. Mladík, který má na svém kontě jedenáct druholigových startů z uplynulého jara, rozebíral příčiny prohry s polským soupeřem.
12.7.Trénink brankářů mládeže okem kameryzpF r y d e k-M i s t e k - Čtvrteční dopoledne jsme si vyhradili pro naše gólmanské talenty a zašli se podívat na trénink mládežnických gólmanů kategorií U13, U14, U15 a U16. A návštěva to byla rozhodně zajímavá.
13.7.V dalším testu vyzveme v Sedlišti HavířovFRM - HAV 1:3, 0.kolo | zpF r ý d e k-M í s t e k - Havířov, to bude další zápasová prověrka před nadcházející sezónou MSFL. S týmem, který v uplynulé sezóně bojoval v divizi o postup se utkáme na hřišti v Sedlišti. Výkop utkání je naplánován na 10:30.
14.7.Havířov rozhodl o výhře v druhé půliFRM - HAV 1:3, 0.kolo | zpS e d l i š t ě - V dalším přípravném utkání se Valcíři představili v Sedlišti proti diviznímu Havířovu. Roli favorita ovšem nesplnili. V první půli jsme sice byli o něco lepším týmem, po prostřídání o přestávce však vládl druhému dějství Havířov.
14.7.Žižka po Havířovu: Odchozené utkáníFRM - HAV 1:3, 0.kolo | zpF r ý d e k-M í s t e k - V přípravném utkání s divizním Havířovem plnili Valcíři roli papírového favorita, nicméně, jak už to někdy v přípravě bývá, radoval se druhý tým. Trenér Jan Žižka bohužel opět nemohl hodnotit utkání kladně. Uvedl, že po prostřídání zkušených hráčů v druhé půli ztratila hra kvalitu. Chyběl mu ale především větší pohyb.
15.7.Dostáváme laciné góly, mrzí Dana BialkaFRM - HAV 1:3, 0.kolo | zpS e d l i š t ě - Obránce Dan Bialek je v přípravě A-týmu již poněkolikáté, v předchozích případech vždy odešel na hostování, nyní má velkou šanci se do kádru Lipiny probojovat. I o tom jsme si povídali po přípravném utkání s Havířovem, kde Dan dříve působil, a který se nám žel nepovedl. Řeč přišla i na Danova tátu a s tím spojený vznik jeho přezdívky Kozel.
17.7.Lipina na sociálních sítích. Přidejte se!zpF r ý d e k-M í s t e k - Sociální sítě jsou fenoménem a hrají neodmyslitelnou roli i ve sportovních klubech. MFK Frýdek-Místek měl doposud ze sociálních sítích aktivní pouze facebookové stránky, nyní se přidává twitter, youtube a stále více populární instagram.
18.7.Šumský se zapojil do přípravy v JihlavězpF r ý d e k-M í s t e k - Kádr Frýdku-Místku s velkou pravděpodobností opustí výrazná postava. Čtyřiadvacetiletý záložník Nicolas Šumský má namířeno do druholigové FC Vysočina Jihlava, kde se zapojil v tomto týdnu do přípravy.
19.7.U19 rozstřílela v přípravě TošanoviceFRM - TOS 12:3, 0.kolo | zpF r ý d e k-M í s t e k - Na starší dorost čekal ve čtvrteční večer druhý přípravný zápas. Kvůli nepřízni počasí se tentokrát odehrával na Stovkách na hřišti s umělou trávou. A-tým Tošanovic sice v první půli svěřence trenéra Vojvodíka trápil. V dalším průběhu utkání ale mladí Valcíři utkání jasně dominovali, o čemž vypovídá i konečné skóre.
20.7.Marek Bányácski: Postupně se zlepšujemeFRM - TOS 12:3, 0.kolo | zpF r ý d e k-M í s t e k - Starší dorost ve čtvrtek rozstřílel v přípravném utkání Tošanovice 12:3. Výraznou postavou byl nejen v našem dresu Marek Bányácski. V první půli totiž nastoupil za náš tým, při nedostatku hráčů soupeře pak ve druhém dějství vypomohl Tošanovicím. Talentovaný obránce, který v utkání vstřelil za Lipinu také gól, hodnotil i dosavadní průběh přípravy.
20.7.V sobotu ráno na Stovkách proti ČeladnéFRM - CEL 4:0, 0.kolo | zpF r ý d e k-M í s t e k - Po týdnu tu máme další zápasový test v přípravě na nadcházející sezónu MSFL. Tentokrát vyzveme tým z přeboru Beskyd Čeladnou. Poprvé se v přípravě představíme v domácím prostředí na Stovkách. Generálka a také ostrý start sezóny se již totiž nezadržitelně blíží. Výkop je naplánován na sobotních 10:00.
21.7.Přehled zápasů v týdnu od 14. 7. do 22. 7. 2018rsPřehled utkání týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 14. do 22. července 2018.
21.7.Lipina potvrdila roli favoritaFRM - CEL 4:0, 0.kolo | zpF r ý d e k-M í s t e k - Valcíři se poprvé v přípravě představili v domácím prostředí na Stovkách a proti Čeladné splnili roli favorita. Soupeř byl sice především na začátku houževnatý, po prvním gólu jsme však nad utkáním dominovali. Skóre mohlo být i vyšší, velké množství šancí ale zůstalo nevyužito.
Další stránky
12>>