Archiv článkůV červnu 2021 vyšly tyto články:

18.6.Žemlík vzkazuje: Buďte trpěliví!Redakce Foto: Deník / Lukáš KaboňF r ý d e k-M í s t e k - Budování staronového lipinského mužstva sleduje ze svého hlučínského domova Petr Žemlík. Trenér, který třikrát ve své kariéře působil ve Stovkách, v rozhovoru pro fanoušky odhaluje úskalí takovéto práce.
17.6.Květon: Rozhodl velký zájem Frýdku-MístkuzpF r ý d e k-M í s t e k – Jak dobře víte, Valcíři tvoří pro nadcházející sezónu MSFL nový kádr. Hned prvním oficiálně potvrzeným hráčem pak byla opravdu velká posila v podobě zkušeného brankáře Josefa Květona. Nova gólmanská jednička Lipiny bude patřit mezi základní stavební kameny našeho týmu. Dvaatřicetiletý otec dvou dcer si je toho velmi dobře vědom. Jak prozradil v rozhovoru, i to byl vedle velkého zájmu klubu důležitý faktor při rozhodnutí, jestli na nabídku působit ve Stovkách, kývnout.
16.6.V předkole poháru do FrenštátuzpF r ý d e k-M í s t e k - Středeční los MOL Cupu nám přisoudil v předkole cestu do Frenštátu pod Radhoštěm. Před startem MSFL se tak Valcíři představí v bitvě na hřišti divizního soupeře. Úřední termín je stanoven na 25. července od 17:00.
8.6.Spolupráce s Moravskoslezskou brankářskou akademiízpF r ý d e k-M í s t e k – Rozvoj mládežnického fotbalu jde neustále dopředu, možnosti přibývá a jsme rádi, že jednu takovou můžeme využít. Klub totiž navázal spolupráci s Moravskoslezskou brankářskou akademií. Kvitovat z toho bude nejen naše mládež, ale především široké fotbalové okolí. Ostatně více už v článku.
6.6.Juříček: Zodpovědnosti se nezříkámzpF r ý d e k-M í s t e k - Po sedmi letech se osmadvacetiletý záložník ocitl opět na známých místech. Jaroslav Juříček to jako odchovanec našeho klubu samozřejmě ve Stovkách dobře zná. Nyní bude jedním z důležitých segmentů kádru v nadcházející sezóně MSFL. V rozhovoru jsme samozřejmě jeho návrat důkladně probrali.
5.6.Orel: Představy splnil kemp maximálnězpF r ý d e k-M í s t e k - Valcíři mají za sebou jednu z důležitých částí přípravy na nadcházející ročník MSFL. Uplynulý třítýdenní kemp jsme pochopitelně hodnotili se sportovním manažerem a trenérem A-týmu Karlem Orlem. V našem povídání jsme rozebrali všechny podstatné věci před startem letní přípravy, která se začne 28. června.
5.6.Zpátky doma. Jaroslav Juříček je opět ValcířzpF r ý d e k-M í s t e k - Od přípravek až po muže. Osmadvacetiletý záložník Jaroslav Juříček prošel v našemu klubu všemi kategoriemi a po sedmi letech se opět vrací na místo činu.
4.6.Valcířům skončil kemp, jak vypadá kádr?zpF r ý d e k-M í s t e k - Pátečním tréninkem skončil Valcířům tréninkový kemp a nastal také čas, kdy trenér Karel Orel oznámil, jak bude vypadat kádr na začátku letní přípravy, která odstartuje v pondělí 28. června.
2.6.Nepodařený zápas proti U19 BaníkuzpF r ý d e k-M í s t e k - Poslední zápas v rámci tréninkového kempu se Valcířům nevydařil, proti U19 Baníku Ostrava jsme od začátku utkání tahali za kratší konec a dravější soupeř si připsal zaslouženou výhru.
TOPlist