Archiv článkůV prosinci 2023 vyšly tyto články:

29.12.Derby ovládl SlezanMichal RaškaV jedenáctém derby Válcoven a Slezanu bylo k vidění sedm gólů, ale také pěkné zákroky brankářů, vytvořené šance a fintičky. Utkání nakonec ovládli hráči v červených dresech, kteří si připsali těsné vítězství 4:3.
23.12.Děkujeme za podporu v roce 2023Michal RaškaVšem fanouškům, divákům a příznivcům frýdeckomísteckého fotbalu⚽️ mnohokrát děkujeme👏 za podporu a přejeme vše nejlepší do nového roku 2024.🎄 Už 29. prosince se vidíme👀 na tradičním silvestrovském derby🔥 Válcoven proti Slezanu.
20.12.Zemřel Pavel SmatanaMichal RaškaVčera nás bohužel zastihla velmi smutná zpráva. Ve věku 58 let zemřel bývalý hráč a později také trenér Válcoven Pavel Smatana. Dres Valcířů hájil na konci osmdesátých a začátku devadesátých let. Mimo Frýdku koučoval například také ve Frýdlantu nad Ostravicí, který dovedl k postupu do divize. Celé rodině vyjadřujeme upřímnou soustrast.
15.12.​⛄️Vánoční SOUTĚŽ ❄️Michal Raška👉 Zapojte se do soutěže s VÁNOČNÍ TÉMATIKOU🎄 našeho fotbalového klubu🤍💙. Ať už je to vánoční strom, svícen, výzdoba, fantazii se meze nekladou😏. Vyhrát můžete jednu ze tří cen🎁, kterými jsou: permice💳 na jarní část, mikina a triko👕 našeho klubu.🤯
7.12.Lukáš Papřok: V zápasech nám jde o dovednosti pilované na tréninkuRedakceTaké výkony našich nejmenších dětí v přípravkách stojí určitě za zmínku, proto jsme si pozvali na rozhovor šéftrenéra přípravek, Lukáše Papřoka, který zároveň zastává i funkci hlavního trenéra v kategorii U12.