Archiv článkůV červnu 2023 vyšly tyto články:

5.6.Přehled zápasů - 23. týdenMichal RaškaV týdnu 5. 6. - 11. 6. přijede na Stovky vedoucí tým MSFL Kroměříž. Dorost zakončení sezónu v Líšni. Rezerva zavítá do Kopřivnice. Starší žáci se nejprve v průběhu týdne utkají se Slováckem a aktuální ročník zakončí doma s Prostějovem. Mladší žáci přivítají Vítkovice. Rezerva žáků se rovněž utká s béčkem Vítkovic.
4.6.Valcíři přivezli z Rosic remízuROS - FRM 1:1, 31.kolo | Michal RaškaVe 31. kole zavítali Frýdeckomístečtí do Rosic, které patří na jaře k nejlepším týmům soutěže. První poločas sice šance nabídl, ale branky nikoliv. Hned v úvodu druhé části proměnil pokutový kop Hykel. Následně se ovšem soupeři povedlo srovnat gólem Koláčného. Dvacet minut před koncem dohrávala Lipina v deseti po červené kartě Velnera. Utkání skončilo remízou 1:1.
1.6.Lipinu čeká těžký duel v RosicíchROS - FRM 1:1, 31.kolo | Michal RaškaTři kola před koncem zavítá Frýdek-Místek do Rosic. Ty jsou ve druhé části sezóny ve skvělé formě. Poslední vzájemný zápas na Stovkách skončil výhrou Slovanu 4:0. Válcovny, Kroměříž a právě Rosice jsou jediné týmy, které v posledních pěti utkáních neprohrály. Naposled ovšem Frýdeckomístečtí pouze remízovali s posledními Vítkovicemi. Úvodní výkop je v sobotu 3. června od 16:30 hodin.