Archiv článkůV březnu 2018 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.3.Derby se v sobotu neuskutečníredTo, co se při samém pohledu z okna dalo předpokládat, se ve čtvrtek dopoledne naplnilo. Derby v Třinci je odloženo.
1.3.Kádr áčka je na start druhé ligy připravenredProfesionální soutěže mají již veškeré přestupové úkony uzavřené. Ohlédněme se tedy, jaké změny nastaly přes zimu v kádru "A" týmu MFK Frýdek-Místek, a.s.
2.3.Přehled zápasů v týdnu od 26. 2. do 4. 3. 2018rsPřehled utkání týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 26. února do 4. března 2018.
2.3.Šohaj na zkoušce v kyperském LimassolursVe svých devatenácti letech absolvoval Jan Šohaj svou první těžkou fotbalovou zkoušku. Šikovného záložníka si totiž v těchto dnech testoval tým z kyperské 1. Divize, Aris Limassol.
2.3.Petr Literák: Pokusíme se FNL udržetredJedinou stálicí druholigového "A" týmu je kapitán Petr Literák. Ten s týmem prožívá jak dobré, tak i ty těžké časy.
4.3.Další jarní výhra naší sedmnáctkyCEB - FRM 0:0, 19.kolo | rsNaše ligová U17 si z jihu Čech přivezla dva body, když v řádné hrací době s Českými Budějovicemi remizovala 0:0. Na penalty však byli mladí Valcíři úspěšní.
5.3.Jednou z posledních posil se stal obránce Michal MravecredVe Spojených státech vystudoval dvě univerzity. Přesto se živí fotbalem. Žilinský odchovanec Michal Mravec už hrál v zámoří, ve Finsku i Polsku. Defenzivní fotbalista to nejprve zkoušel v zimě v Karviné, nakonec se ale stal posilou druholigového MFK Frýdek-Místek.
5.3.Z jihu Čech si devatenáctka přivezla bodCEB - FRM 1:1, 19.kolo | rsZ druhého jarního zápasu si nejstarší dorostenci MFK Frýdek-Místek přivezli bod, když v Českých Budějovicích remizovali s tamním týmem 1:1.
5.3.Áčko čeká v sobotu zápas se ZnojmemredZdlouhavá zimní pauza se zdá být u konce. V sobotu by měli Valcíři přivítat na svém stadionu v jarní premiéře tým ze Znojma.
7.3.17. kolo FNL zná nové termínyredPrvní jarní kolo Fortuna národní ligy bylo z důvodu nepříznivých klimatických podmínek zrušeno. Odehrálo se jen televizní utkání mezi Žižkovem a Olympií.
9.3.Přehled zápasů v týdnu od 5. 3. do 11. 3. 2018rsPřehled utkání všech týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 5. do 11. března 2018.
9.3.Také utkání se Znojmem se áčku odložiloredPo odložení úvodního jarního kola, které jsme měli odehrát na třineckém stadionu, se nebude hrát ani zápas 18. kola FNL se Znojmem.
10.3.Parádní obrat dorostenců s KarvinouFRM - KAR 3:2, 20.kolo | rsDevatenáctka slaví důležité vítězství nad Karvinou. Ještě v 70. minutě ale vedl soupeř rozdílem dvou branek.
10.3.S Otrokovicemi i napodruhé vítězněredMísto odloženého mistrovského utkání se Znojmem hráli Valcíři přípravný duel s otrokovickou Viktorií.
11.3.Sedmnáctka si doma poradila s KarvinouFRM - KAR 4:1, 20.kolo | rsSedmnáctka nadále pokračuje ve výborných jarních výsledcích, když si připsala třetí výhru v řadě. Tentokráte mladí Valcíři porazili na domácí umělé trávě stejně starý výběr Karviné 4:1.
13.3.Ve Vlašimi budeme hrát již v pátekredUtkání 19. kola druhé nejvyšší soutěže, které máme sehrát ve Vlašimi, se bude hrát již v pátečním odpoledni.
14.3.O brankáře Lipiny se stará Bohuslav MurárikredTřiašedesátiletý bývalý gólman prožil své nejlepší fotbalové období v Žilině, kde chytal v nejvyšší soutěži. „Dále jsem byl ještě v Dubnici či Zvoleně, devět let jsem pak působil ještě v Rakousku. Tam jsem začal i s trénováním,“ řekl Murárik.
14.3.Je známa delegace rozhodčích pro 19. kolo FNLredFotbalové kluby druhé nejvyšší soutěže již znají jména rozhodčích, kteří budou řídit zápasy 19. kola.
15.3.Přehled zápasů v týdnu od 12. 3. do 18. 3. 2018rsPřehled utkání všech týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 12. do 18. března 2018.
15.3.Valcíři jsou na úvodní jarní utkání nažhaveniredTřinec – odloženo! Znojmo – odloženo! Vlašim – budeme konečně hrát? Frýdečtí fotbalisté věří, že jarní premiéru již počasí nezhatí a že se v pátečním odpoledni na hřišti Blanických rytířů hrát bude.
Další stránky
12>>