Archiv článkůV dubnu 2021 vyšly tyto články:

30.4.Deník: Zahraje si trenérka s dcerami?red.F r ý d e k-M í s t e k - Ve čtvrtek vyšlo ve Frýdecko-místeckém a třineckém Deníku krátké povídání s trenérkou našich Valcířek Janou Sikorovou. Pro ty, kteří si jej nestihli přečíst, přinášíme článek Petra Sobola v přepisu.
25.4.MFK Frýdek-Místek zakládá ženský tým!zpF r ý d e k-M í s t e k - Dva roky už se rozrůstá naše dívčí mládežnická základna. Nyní nastal čas, aby i Valcířky měly svůj A-tým. MFK Frýdek-Místek zakládá ženský tým a navazuje tak na časy minulé, kdy ve Stovkách ženský dospělý celek působil, nyní však bude mít podporu mohutné mládežnické základny. Všechny zájemkyně jsou srdečně vítány!
21.4.206 zápasů ve 2. lize, vizitka hráče Karla Orla za F-MzpF r ý d e k-M í s t e k - Že je klubová legenda Karel Orel manažerem a trenérem A-týmu už samozřejmě víte, my jsme se ale ještě vrátili k jeho hráčské kariéře ve Válcovnách. 206 zápasů v druhé lize mluví samo za sebe. V nich navíc vstřelil 15 branek. Která byla první, na kterou nejraději vzpomíná? Více v článku.
16.4.Sportovním manažerem a trenérem A-týmu Karel OrelzpF r ý d e k-M í s t e k - Sportovním manažerem nově rodícího se A-týmu Frýdku-Místku v MSFL byla jmenována ikona klubu Karel Orel. Ten bude zároveň vykonávat funkci hlavního trenéra. O dalším vývoji budeme fanoušky informovat - složení realizačního týmu, kádru, atd.
14.4.Konečně máme klid na práci, kvitují šéftrenéřiklubF r ý d e k-M í s t e k – Napjatá situace ohledně vztahu k a.s. pochopitelně rezonovala i naší mládeží. Všichni tři šéftrenéři kvitují, že se situaci povedlo vyřešit a stabilizovat i se zachováním kvalitní mužské soutěže. V tomto článku bychom také chtěli osvětlit jejich postoj k nedávným událostem v podobě stěhování a.s. do Vratimova, zrušení přidruženosti mládeže k a.s. a získáním práv na MSFL z Petřkovic pro náš klub.
11.4.První velký úspěch pod vedením slávistické legendyzp Foto: fb Univerzita SlaviaF r ý d e k-M í s t e k – Ve třetím díle našeho putování stoletou historií se bohužel dostáváme do vod smutných a temných, další děj totiž načínáme v roce 1938. Roku, který byl pro mladé Československo tragický. Mnichovská dohoda, která okleštila republiku a vedla k pozdější nacistické okupaci. Fotbalu ve Frýdku-Místku se však i přes tyto okolnosti dařilo. V roce 1942 vybojovala Karlova Huť pod taktovkou bývalého slávisty Ády Fialy poprvé postup do divize (tehdejší 2. liga). Slezan se mohl těšit z nového krásného stadionu.
6.4.Stoletá tradice pokračuje, fotbal ve Stovkách žije!klubF r ý d e k-M í s t e k - Stý rok našeho milovaného klubu se rozhodně neponese ve smutném duchu, naopak. Ve Stovkách se i nadále bude hrát mužský fotbal, nic na tom nemění ani přestěhování a.s. do Vratimova. Fanoušci se i v nadcházející sezóně mohou těšit na MSFL, teď už ale plně pod hlavičkou z.s., nositele tradice lipinského klubu!