Archiv článků

V listopadu 2022 vyšly tyto články:

29.11.Robert Pištěk: Trápily nás nevyrovnané výkony, se středem tabulky se uspokojit nemůžemeMichal RaškaPo podzimní části se Frýdek-Místek nachází na 11. místě s počtem 20 bodů a skóre 23:28. Hlavní trenér A-týmu Robert Pištěk odpověděl na několik otázek, které se týkaly celkového hodnocení, zapojení dorostenců a možného posílení kádru na jarní zápasy Moravskoslezské fotbalové ligy.
28.11.Přehled zápasů - 48. týdenMichal RaškaV týdnu 28. 11. - 4. 12. pokračují přípravná utkání. Starší dorost ve čtvrtek přivítá Karvinou, zatímco mladší se den předtím utká s Hnojníkem. V sobotu budou k vidění kategorické zápasy, neboť se starší žáci utkají s o rok staršími spoluhráči a U14 čeká rezerva starších žáků. U12 v neděli zavítá do Třince.
22.11.Jubilejní desáté Silvestrovské derby!Michal RaškaPo tříleté pauze se na Stovkách opět uskuteční Silvestrovské derby mezi někdejšími nesmiřitelnými rivaly z jednoho města. Již podesáté se 31. prosince Válcovny Plechu utkají se Slezanem. I tentokrát budou k vidění dvě utkání. Hráči nad 35 let mají výkop v 9:30, zatímco hráči nad 50 let začnou v 11:00 hodin. Všichni fanoušci, diváci, rodinní příslušníci jsou samozřejmě zváni.
21.11.Přehled zápasů - 47. týdenMichal RaškaV týdnu 21. 11. - 27. 11. nás čeká pouze pár přátelských utkání, které slouží ke zkouškám nových či méně vytížených hráčů. Mladší dorost se ve středu utká s Vřesinou. Starší žáci o víkendu přivítají Třinec.
19.11.V posledním utkání podzimu remíza s Velkým MeziříčíFRM - VEM 2:2, 16.kolo | Michal RaškaV posledním zápase podzimu jsme přivítali Velké Meziříčí. To se dostalo před poločasem do vedení díky brance Plichty. Po začátku druhé půle šli hosté do dvoubrankového vedení gólem Dolejše. V 72. minutě ovšem snížil Martiník a v 84. minutě kuriózním gólem srovnal Rubý. Válcovny remizovaly 2:2.
18.11.V posledním zápase tohoto roku přivítáme Velké MeziříčíFRM - VEM 2:2, 16.kolo | Michal RaškaSkoro celý svět očekává Mistrovství světa v Kataru, ovšem ještě předtím mohou frýdeckomístečtí fanoušci naposled v tomto kalendářním roce vidět své oblíbence na Stovkách. V sobotu 19. listopadu totiž přijede patnácté Velké Meziříčí. Úvodní výkop v 13:30 hodin.
17.11.Šest bývalých mládežníků bylo povoláno do reprezentaceMichal RaškaDalší potvrzení skvělé práce našich mládežnických trenérů, která není často doceněná, ale právě oni se starají o rozvoj budoucích profesionálních hráčů a reprezentantů. V tomto článku přinášíme šest mládežnických hráčů, jenž se vyvíjeli ve frýdeckomísteckém celku a nyní byli ve svých klubech nominováni do reprezentace jednotlivých kategorií.
12.11.Na Kroměříž jsme těsně nestačiliKRO - FRM 3:2, 15.kolo | Michal RaškaV posledním venkovním utkání podzimní části zavítal Frýdek-Místek na půdu lídra MSFL Kroměříže. Vstup do utkání se Lipině povedl skvěle, neboť se už v desáté minutě dostala do vedení díky brance Martiníka. Následně ale Slavia otočila vývoj a do poločasové přestávky šla ve dvoubrankovém vedení. Také začátek druhé části se Válcovnám povedl, protože se prosadil Vlachovský. Srovnávací gól se ale už Frýdeckomísteckým vstřelit nepodařilo. Lipina podlehla Kroměříži 2:3.
11.11.Lipina zavítá do KroměřížeKRO - FRM 3:2, 15.kolo | Michal RaškaV předposledním kole podzimní části se Frýdek-Místek představí na půdě lídra tabulky. Kroměříž se totiž s počtem 36 bodů nachází na samém čele. Válcovny jsou aktuálně na desátém místě. Naposled si svěřenci Roberta Pištěka odvezli z půdy Slavie tři body za výhru 2:0 po dvou brankách Patrika Rubého. Úvodní výkop je v sobotu 12. listopadu ve 13:30 hod.
7.11.Přehled zápasů - 45. týdenMichal RaškaV týdnu 7. 11. - 13. 11. naši muži zavítají do Kroměříže. Dorost v důležitém utkání přivítá Líšeň. Starší žáci nejprve v průběhu týdne sehrají zápas se Slováckem a následně s Brnem. Mladší čekají Hranice. Juniorky se utkají s Hlučínem.
5.11.Válcovny dostaly od Rosic lekciFRM - ROS 0:4, 14.kolo | Michal RaškaLipina chtěla pokračovat tříbodovým ziskem z posledního zápasu na půdě Vítkovic. Do utkání se Slovanem ovšem nevstoupila dobře a ve 28. minutě poslal hosty do vedení Fila. Ani ve druhé části utkání toho ze strany Frýdku-Místku nebylo příliš k vidění. Po gólech Dobrovodského, Nováka a Kulíka tak Rosice zaslouženě zvítězily vysoce 4:0.
4.11.Lipina přivítá RosiceFRM - ROS 0:4, 14.kolo | Michal RaškaVe 14. kole Moravskoslezské fotbalové ligy se Válcovny představí doma proti Rosicím. Slovan se aktuálně nachází na 3. místě, zatímco Lipina je na 8. pozici. „V sobotu přivítáme Rosice. Tým, který má aktuálně nejlepší defenzivu v soutěži a výbornou formu na venkovních hřištích. My se rozhodně nedáme zadarmo, chceme potvrdit tři body, které jsme ukořistili na hřišti Vítkovic,“ řekl k utkání trenér Robert Pištěk. Úvodní výkop je v sobotu 5. listopadu ve 14:00 hod.
1.11.Přehled zápasů - 44. týdenMichal RaškaV týdnu 31. 10. - 6. 11. frýdeckomístečtí muži přivítají Rosice. Dorost zavítá do Jihlavy, kde se utká s jejich béčkem. Rezerva našeho dorostu se představí ve Vendryni. Starší i mladší žáky čekají o víkendu Vítkovice. Mladší žáci ještě v průběhu týdne odehrají odložená utkání s Karvinou. Béčka žáků čeká zápas s Havířovem, stejně jako juniorky, které se ale utkají s Gascontrolem. Žákyně zavítají do Třince.