Archiv článkůV květnu 2020 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.5.Mládež se vrací od 4. května ke společným tréninkůmred.F r ý d e k-M í s t e k - Počínaje čtvrtým květnem se vrací mládežnické kategorie MFK Frýdek-Místek v omezeném režimu ke společným tréninkům. Tréninkové jednotky budou probíhat za předem daných podmínek. Více se k celé situace vyjádřil předseda MFK Frýdek-Místek z.s. Radim Mamula.
1.5.Dubnové kalendáriumzp Foto: René StejskalF r ý d e k-M í s t e k - Stejně jako před měsícem se i na začátku května ohlédneme za měsícem skončeným z hlediska dubnových narozenin osob spojených s našim klubem. 71. narozeniny například oslavil ve čtvrtém měsíci v roce Jiří Fabík, který zažil i slavné časy Lipiny v první lize. (na úvodním fotu vlevo) Jemu i všem ostatním oslavencům samozřejmě gratulujeme.
4.5.Karanténa u ValcířůRedakceOd 13. března se svěřenci trenéra Michala Hubníka udržují v kondici individuálně. Prvních 14 dnů měli hráči připravený tréninkový plán, nyní už sportuje každý podle sebe. Devatenáctka začne trénovat po skupinkách tento týden.
5.5.Proti koronaviru ozónovým generátorem!zpF r ý d e k-M í s t e k - Jak dobře víte, mládežnické týmy MFK Frýdek-Místek začali 4. května společnými tréninky v omezeném režimu (članek připravujeme). Vedení neponechává nic náhodě a k dosavadním opatřením pošle do boje proti koronaviru i účinný ozónový generátor!
6.5.Mládež opět společně trénujezpF r ý d e k-M í s t e k - 52 dní. Přesně tak dlouho čekaly naše mládežnické týmy ma opětovné zahájení společných tréninků. 4. a 5. května se dočkaly, mladí Valcíři začali opět v omezeném režimu po skupinách trénovat.
10.5.Sebastian Šeba / U17: Dvakrát nejlepší střelec? Zavazuje to!zpF r ý d e k-M í s t e k - Dvě sezóny po sobě vládne střeleckým tabulkám dorosteneckých kategorií Frýdku-Místku jedno jméno, Sebastian Šeba. Útočník U17 nasbíral po loňské sezóně nejvíce branek i v té další zkrácené. Naše povídání však nebylo jen o gólech, tématem bylo i opětovné povolení společných tréninků a také to, jak náš útočník prožíval období, kdy se kvůli koronovirové epidemii trénovat nemohlo.
11.5.Áčko zahájí ve čtvrtek společnou přípravuRobert SchedlingPo bezmála dvou měsících fotbalového odloučení zahájí A muži opět společnou přípravu na novou sezonu.
11.5.Aktualizované desatero chování na hřištizpF r ý d e k-M í s t e k - Naše mládežnické týmy začaly se společnými tréninky již minulý týden, kdy se řídily jasnými pravidly dle doporučení FAČR a jejího desatera chování na hřišti. Od 11. května dochází k dalšímu uvolňování a desatero doporučené FAČR se tak aktualizovalo.
14.5.Dotazník Marek Siedlok / U18: Motto? Nikdy se nevzdávej!zpF r ý d e k-M í s t e k - S naším dotazníkem jsme poprvé zavítali do kabiny U18, konkrétně za útočníkem Markem Siedlokem. Některé odpovědi jsou opravdu zajímavé, což ostatně můžete posoudit sami.
15.5.Muži zahájili přípravu i s Liborem ŽondrouRobert SchedlingVe čtvrtek obnovili Valcíři společný tréninkový proces. Pod dohledem trenérů Michala Hubníka a Josefa Slámy se sešli na hlavním hřišti ve Stovkách.
15.5.Přípravný zápas dorostu nabídl šest branekHAV - FRM 3:3, 0.kolo | rsDevatenáctka poměřila síly s divizními muži Havířova. Utkání vítěze nakonec nemělo, i když hodně blízko jsme k němu měli my. V poslední minutě totiž Valcíři neproměnili pokutový kop.
17.5.Áčko sehraje v týdnu dva zápasyrsValcíře čeká po začátku tréninkové přípravy také herní prověrka. A ne ledajaká. Našimi soupeři budou fotbalisté Vítkovic a ligové Karviné!
18.5.Valcíři si zahrají v Letní lizersKromě šesti přípravných utkání čeká na fotbalisty Frýdku-Místku porce dalších tří duelů v rámci turnaje MSFL Sever Covid-19.
18.5.Přehled zápasů v týdnu od 18. do 24. 5. 2020zpPřehled utkání všech týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 18. do 24. května 2020.
18.5.Ondřej Pohludka / U15: Do všeho dávám maximum!zpF r ý d e k-M í s t e k - Jedno z důležitých životních období prožívá brankář U15 Ondřej Pohludka. Přijímací zkoušky na střední školu, za chvíli přechod z žákovské do dorostenecké kategorie. To vše ztížené koronovirovou epidimií, která převrátila zaběhlé plány vzhůru nohama. Ondra však bere vše z té lepší stránky, což lze z následujícího rozhovoru jasně vyčíst.
21.5.Valcíři zahájili herní přípravu s Vítkovicemi | redPo dvou tréniních si naši fotbalisté vyzkoušeli také herní zatížení. Oslabená sestava Valcířů ale na druholigový celek Vítkovic nestačila.
21.5.Devatenáctka doslova soupeře přestřílelaVRA - FRM 5:6, 0.kolo | rsDuel naší devatenáctky s muži Vratimova přinesl jedenáct branek.
21.5.U18 vyplní konec sezóny turnajemzpF r ý d e k-M í s te k - O druhou polovinu své soutěže sice U18 přišla, alespoň částečně si to však vynahradí turnajem, který vyplní část května a června, tedy konec sezóny. Mladí Valcíři vstoupí do turnaje v sobotu 23. května proti A-týmu Slovanu Ostrava.
21.5.Duel s ligovou Karvinou měl jasný průběh | redV krátkém sledu odehráli Valcíři druhé přípravné utkání.
23.5.U18 vstoupila do turnaje těsnou prohrou, ale dobrým výkonemFRM - SOV 2:3, 1.kolo | zpF r ý d e k-M í s t e k - Domácím zápasem vstoupila naše U18 do turnaje šesti týmů, který se bude hrát až do 20. června. Počáteční respekt z A-týmu Slovanu Ostrava se projevil na výsledku první půle, kdy měli Valcíři dvoubrankové manko. V druhém dějství šel však ostych stranou a soupeři jsme začali zle zatápět.
Další stránky
12>>