Archiv článkůV červnu 2019 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.6.Tři body a Varadiho hattrickOTR - FRM 2:4, 27.kolo | rsValcíři si poradili také i s otrokovickou Viktorií. Na hřišti svého soupeře zvítězili 4:2, když tři branky vstřelil útočník Adam Varadi, jednu pak přidal v samém závěru střetnutí jeho parťák z útoku Václav Vašíček.
2.6.Přehled utkání v týdnu od 27.5. do 2.6.2019rsPřehled utkání všech týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 27. května do 2. června 2019.
2.6.Parádní atmosféra, skvělá zábava! Stovky ovládl YoumatchzpF r ý d e k-M í s t e k - Historicky první fotbalové utkání Youtuberů nazváné MOBIL.CZ Youmatch se mimořádně povedlo. Čest pořádat premiérový ročník měly naše Stovky. Ve skvělé atmosféře se lidě bavili po celý den, ať už díky doprovodným akcím, tak kvůli samotnému utkání, ve kterém zvítězil Slovenský tým.
3.6.Valcíři v závěru sezony utužovali kolektivkhNa pohoří Chřibů ve vinařské podoblasti Slovácka absolvovalo A mužstvo v uplynulých dnech teambuilding.
3.6.Plné vyjádření MFK F-M z.s. k článku v DeníkuredPlné vyjádření MFK Frýdek-Místek z.s. k článku v Deníku "Ve frýdeckém fotbale se vedou spory o dorostence", který vyšel 3. června 2019.
3.6.Turnaj fanoušků Lipiny se blíží, hraje se v sobotu 22. 6.rsKuna Team FM pořádá ve spolupráci s MFK Frýdek-Místek, z.s., již 4. ročník fotbalového turnaje v malé kopané.
6.6.S Vyškovem o prodloužení jarní neporazitelnostiFRM - VYS 2:0, 28.kolo | rsTak nějak nám ta fotbalová sezona letos utekla. Do jejího konce totiž zbývají pouhá dvě kola. V sobotním odpoledni dorazí do Stovek celek z Vyškova. Před jarními odvetami tým označovanými mnohými experty za černého koně soutěže.
6.6.Málek se podílel na výhře MSK ve finále krajských výběrůrsÚtočník naší ligové U15ky, Michal Málek, se dvěmi vstřelenými góly výrazně podílel na výhře týmu z Moravskoslezského kraje ve finálovém turnaji krajských výběrů U14 v Plzni.
7.6.Trenéři mládeže se vzdělávalizpF r ý d e k-M í s t e k - 25. května proběhnul v Karviné jednodenní Coerver coaching kurz pod vedením Technical Director Coerver® pana Pavola Gregora. Tohoto kurzu se zúčastnilo 10 trenérů a 2 trenérky mládeže MFK Frýdek-Místek.
7.6.Ve Stovkách se bude rozhodovat o žákovských titulech MČRrsFrýdecký stadion ve Stovkách bude ve středečním dopoledni svědkem dvou finálových klání, ve kterých se bude rozhodovat o mistrovských titulech v kategoriích starších žáků U15 a U14.
9.6.Přehled utkání v týdnu od 3. do 9.6.2019rsPřehled utkání všech týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 3. do 9. června 2019.
9.6.Valcíři se vyhoupli do čela MSFLFRM - VYS 2:0, 28.kolo | rsValcíři se po domácí výhře nad Vyškovem vyhoupli do čela třetiligové tabulky. Lipiňáci kráčí pomalu za svým postupovým snem.
10.6.Morava zná los Memoriálu Vl. MarečkarsSouběžně s koncem ligových soutěží starších žáků je znám také podrobný plán základních skupin Memoriálu Vlastislava Marečka, který je opět určen pro věkovou kategorii U16.
10.6.Výběr MSK U13 skončil ve finále třetírsČtyři hráči naši ligové U13ky (Jakub Michalík, Šimon Šimeček, Jáchym Foldyna a Ondřej Táborský) si zahráli v týmu Moravskoslezského kraje ve finálovém turnaji krajských výběrů U13, který se odehrál v minulém týdnu ve Velkých Losinách.
11.6.Valcířky na turnaji v HavířovězpF r ý d e k-M í s t e k - Ve čtvrtek 6. června vyrazily naše Valcířky sbírat zkušenosti na turnaj do Havírova, kde se utkaly s domácími celky. V nádherném počasí se odehrála krásná utkání a fotbalem se všichni skvěle bavili.
11.6.Žižka: K soupeři máme respekt, ale my chceme zvítězitrsPřed fotbalisty MFK Frýdek-Místek stojí velká výzva. V sobotu odpoledne hrají Valcíři v Hlučíně. Pokud vyhrají, stanou se sice zaslouženými, ale určitě asi i překvapivými vítězi třetiligové soutěže. Nepředbíhejme však...
13.6.(aktual.) U8 reprezentovala na Ondrášovcezp Foto: Josef ŠtěpánF r ý d e k-M í s t e k - 8. a 9. června se naše U8 zúčastnila pod vedením trenérů Davida Tarkoše, Romana Konečného a Karla Hrůzka finálového turnaje Ondrášovka Cup. Neoficiální Mistrovství České republiky této kategorie se konalo v Chomutově a Valcíři si odvezli řadu fotbalových zážitků a také cenu pro nejlepšího brankáře.
13.6.V Hlučíně bojujeme o postup do druhé ligyHLU - FRM 2:1, 29.kolo | rsValcíře čeká v sobotním odpoledni asi nejdůležitější střetnutí letošní sezony. Karty jsou totiž jasně dány, pokud Frýdečtí v Hlučíně zvítězí, stanou se vítězi letošní MSFL a zajistí si tak po roce postup do F:NL.
15.6.U19 uzavřela sezónu vítězněFRM - PRO 1:0, 29.kolo | Zdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - K poslednímu utkání sezóny nastoupili Valcíři na hlavním hřišti proti Prostějovu. A zápas ve velkém vedru zvládli. V druhém dějství se trefil David Maceček a jeho gól byl nakonec i vítězným. Aktuálně je Frýdek-Místek na páté pozici díky lepším vzájemným zápasům se Slováckem, přeskočit nás mohou pouze Vítkovice.
15.6.Po porážce v Hlučíně končí Valcíři v MSFL třetíHLU - FRM 2:1, 29.kolo | rsNevyšlo to. Valcíři se po celé jaro rvali, na vytoužené první místo v MSFL to nakonec ale o chlup nevyšlo. Úkol mužstva však byl splněn, sezonu jsme totiž zakončili na pěkném třetím místě tabulky.
Další stránky
12>>