Archiv článků

V lednu 2024 vyšly tyto články:

31.1.Přehled zápasů - 5. týdenMichal RaškaV týdnu 29. 1. - 4. 2. se naše kategorie dorostu utkají s Bílovcem. U18 čeká Lískovec. Starší žáci přivítají slovenský Martin, mladší se střetnou s Porubou.
27.1.Béčko Sigmy opět zvítěziloOLB - FRM 2:0, 0.kolo | Michal RaškaVe čtvrtém utkání zimní přípravy se Frýdeckomístečtí vydali do Řepčína kde se utkali s druholigovou rezervou Sigmy Olomouc. Na utkání se gólově podíleli pouze domácí, kteří tak zvítězili již třetí zápas rozdílem dvou branek. Další zápas čeká Lipinu 7. února proti Povážské Bystrici.
25.1.Válcovny čeká těžká zkouška s rezervou SigmyOLB - FRM 2:0, 0.kolo | Michal RaškaBěhem náročné zimní přípravy se Lipina utká s druholigovým soupeřem! Rezerva Sigmy Olomouc se ve Fotbalové národní lize nachází na 11. místě. Utkání začíná v sobotu 27. ledna od 10:30 hodin v Řepčíně.
24.1.První výhra v přípravěVIT - FRM 0:2, 0.kolo | Michal RaškaVe třetím utkání zimní přípravy se Válcovny utkaly s divizními Vítkovicemi. Do zápasu zasáhli hned čtyři dorostenci. Utkání měla Lipina ve své režii a ve 37. minutě proměnil pokutový kop Hykel. V 50. minutě se prosadil také Janjuš. Frýdek-Místek tak slaví první vítězství v zimní přípravě a to poměrem 2:0.
23.1.Ve středu s VítkovicemiVIT - FRM 0:2, 0.kolo | Michal RaškaVe třetím utkání zimní přípravy nás čekají Vítkovice. Ty se v divizi F nacházejí na 10. místě s 18 body. Přípravný zápas se odehraje ve středu 24. ledna od 17:00 v ostravském areálu Vista.
22.1.Přehled zápasů - 4. týdenMichal RaškaV týdnu 22. 1. - 28. 1. se A-tým nejprve představí proti Vítkovicím a následně odehraje přípravné utkání s rezervou Sigmy Olomouc. Ligový, ale také krajský dorost čeká Opava. Starší žáci se střetnou s Prostějovem. U14 čeká ještě zápas navíc s Valašským Meziříčí. Mladší žáci se rovněž utkají s Prostějovem.
18.1.Válcovny vyrazí do PolskaGZB - FRM 5:2, 0.kolo | Michal RaškaV sobotu Frýdeckomístečtí odehrají druhé přípravné utkání a to na půdě polské rezervy Górniku Zabrze. Toto mužstvo pod vedením Arkadiusze Przybyły hraje čtvrtou nejvyšší soutěž, ve které se nachází na 10. pozici. Utkání začíná ve 13:00 hod.
16.1.Přehled zápasů - 3. týdenMichal RaškaV týdnu 15. 1. - 21. 1. čeká náš A-tým přátelské utkání v polském Zabrze. Ligový dorost, tudíž kategorie U19 a U17 se nejprve v sobotu utkají s Odrou Wodzisław a o den později odehrají přípravné utkání v Třinci. Starší žáky rovněž čekají přáteláky na půdě Třince.
13.1.Lipina úvodní zápas přípravy prohrálaHLB - FRM 3:1, 0.kolo | Michal RaškaNa začátku zimní přípravy se Válcovny opět utkaly s divizní Hlubinou. V první půli se prosadila nová akvizice v dresu Lipiny Jun-hyeong Kim a Frýdeckomístečtí vedli 1:0. Do druhé části trenér Pištěk prorotoval sestavy. Posledních dvacet minut se ovšem Frýdku-Místku vůbec nevydařilo a obdržel tři branky.
12.1.Úvod přípravy s HlubinouHLB - FRM 3:1, 0.kolo | Michal RaškaZimní příprava je tady a s ní přichází také přípravné zápasy. Už zítra 13. ledna se Frýdeckomístečtí střetnou s divizní Hlubinou. Utkání se bude hrát ve sportovním areálu Vista od 10:00.
10.1.Pištěk: Máme v merku další tři hráčeMichal RaškaVčera 9. ledna proběhl úvodní trénink našeho A-týmu. Ještě předtím měl v šatně krátký proslov předseda klubu Radim Mamula a také hlavní trenér Robert Pištěk. V kádru Lipiny se objevili dva korejští hráči, stejně jako dorostenec Imider či navrátilci Zupko s Kohutem. Odešli Nevřela, Střelec a Halda.
3.1.Zimní příprava 2024 | ledenMichal RaškaVšechny fanoušky a příznivce frýdeckomísteckého fotbalového klubu vítáme v novém roce 2024. Už nyní můžeme prozradit termíny zimní přípravy. V lednu odehrají Válcovny čtyři utkání.