Archiv článkůV prosinci 2020 vyšly tyto články:

3.12.Dotazník D. Haslhofer / U14: Motto? Dři do poslední kapky!zpF r ý d e k-M í s t e k - S dotazníkem jsme se se poprvé na podzim zastavili za kluky do kabiny U14. Konkrétně za záložníkem Danielem Haslhoferem, jaké byly jeho odpovědi na náš zvídavý dotazník?
6.12.Správce areálu Stovky Ivo Mojžíšek slaví 50!zpF r ý d e k-M í s t e k - Góly, skvělé zákroky, povedené kličky, fotbalové hvězdy, to vše obdivují fotbaloví fanoušci po celém světě. Jsou však lidé, kteří nejsou fotbalové veřejnosti tolik na očích, a přesto jsou pro tuto nádhernou hru nesmírně důležití. Takovou osobou je i Ivo Mojžíšek, jenž se stará o náš krásný areál Stovky, a který dnes slaví 50. narozeniny. Přejeme vše nejlepší.
7.12.Nábor fotbalistek bez omezení věkuzpF r ý d e k-M í s t e k - Mládežnické dívčí týmy se za krátkou dobu v našem klubu výborně etablovaly. Základna fotbalistek stoupá každým dnem, z čehož máme velkou radost. Doposud platilo, že nábor do týmů Valcířek byl omezen ročníkově, to už nově neplatí. Nábory budou nyní probíhat bez omezení věku.
8.12.Chystáme se na oslavy 100 let klubu!zpF r ý d e k-M í s t e k - Frýdecko-místečtí fotbaloví fanoušci jistě dobře ví, co bude znamenat nadcházející rok 2021. Ano, v tomto roce oslaví náš klub 100 let od svého založení. Psal se rok 1921, kdy se zaměstnanci Karlovy Huti rozhodli založit fotbalový klub. Tím se načala bohatá historie frýdecko-místecké kopané, kterou hodláme náležitě oslavit!
10.12.Dotazník F. Volný / U14: Oblíbena hudba? MiraizpF r ý d e k-M í s t e k - V dotazníku už jsem kapitána měli, byl jím nedávno Lukáš Rek z U17. Teď jsme vyzpovídali dalšího hráče s kapitánským céčkem na ruce, tentokrát odpovídal na dotazník Filip Volný z U14.
13.12.Správce areálu Stovky Ivo Mojžíšek: Co hřišti dáš, to ti hřiště vrátízpF r ý d e k-M í s t e k - Nejsou vidět na titulcích novin a sportovních článků, ale jejich práce je nemírně důležitá. Správci fotbalových areálů, kteří dbají na to, aby měli všichni od nejmenších fotbalistů a fotbalistek až po ty největší patřičný komfort. Při příležitosti padesátých narozenin jsme si tak popovídali se správcem areálu Stovky Ivo Mojžíškem. A dali profesi náležitý prostor, který si zaslouží.
16.12.Poděkování městu Frýdek-Místek a jeho zastupitelůmklubF r ý d e k-M í s t e k - MFK Frýdek-Místek z.s. má širokou mládežnickou základnu. Jen stěží bychom mohli pracovat na takové úrovni nebýt podpory zastupitelů města Frýdek-Místek. Tímto bychom jim rádi poděkovali za podporu, které si nesmírně vážíme. Nadále budeme svědomitě pracovat a rozvíjet fotbal ve Frýdku-Místku, jak nejlépe dovedeme.
17.12.Trenér U12 Martin Rojíček: Museli jsme fotbal přerušit v tom nejlepšímzp Foto: Petr HolekF r ý d e k-M í s t e k - Rok 2021 máme pomalu za dveřmi, my se ale ještě budeme věnovat tomu nynějšímu, konkrétně podzimu. Začínáme u kategorie U12. První půlrok v kategorii mladších žáků hodnotil trenér U12 Martin Rojíček.
18.12.Trenér U13 Radek Šmíd: Zvýšili jsme konkurenci v týmuzpF r ý d e k-M í s t e k - V dalším hodnocení první části sezóny 2020/21 se dostáváme k druhé kategorii mladších žáků. S trenérem U13 Radkem Šmídem jsme probírali nejen podzim tohoto týmu.
20.12.Vánoční přání a poděkování předsedy MFK F-M z.s.klubF r ý d e k- M í s t e k - Blíží se nejkrásnější svátky v roce, čas pohody a rozjímání. Také čas bilancování, které má v tomto roce zvláštní nádech, prožili jsme totiž nestandardní rok, který ovlivnil všechny z nás. Věřme ale, že bude lépe. Dovolte nám popřát Vám prostřednictvím předsedy MFK Frýdek-Místek z.s. Radima Mamuly pokojné prožití vánočních svátků a vše nejlepší v roce 2021.
21.12.Trenér U15 Miroslav Poledník: S podzimem jsme spokojeni částečnězpF r ý d e k-M í s t e k - Jak si na podzim vedla naše U15 v konkurenci nejlepších moravskoslezských týmů? Na to jsme se zeptali trenéra Miroslava Poledníka. Valcíři sehráli řadu dobrých zápasů, pak byly ale i takové, které se tolik nevydařily. I proto bylo trenérské duo Poledník, Macíček s podzimem spokojeno jen částečně.
22.12.Trenér U14 Josef Bardoň: Klukům postupně rostlo sebevědomízpF r ý d e k-M í s t e k - U14 má za sebou velice dobrý podzim. Po úvodním zvykání na novou soutěž a velké hřiště se totiž rozehrála k solidním výkonům a dokázala potrápit i nejsilnější soupeře. Úvodní část sezóny jsme hodnotili s trenérem Josefem Bardoněm.
26.12.Trenér Future U13 František Végh: Chtěl bych všechny pochválitzpF r ý d e k-M í s t e k - Future týmy načaly tento podzim již třetí rok svého působení. Tentokrát však s jednou změnou, hrají o soutěže výše - krajský přebor. To se týká i mladších žáků Future U13. První část sezóny Valcířů hodnotil nový trenér František Végh.
27.12.Trenér Future U15 David Hejda: Kluci se soupeřů nezaleklizpF r ý d e k-M í s t e k - Dobrý podzim má za sebou náš tým Future U15. Ve vyšší soutěži si totiž Valcíři rozhodně nepočínali jako ustrašený nováček. První část sezóny hodnotil trenér David Hejda.
29.12.Trenér U16 Kamil Raška: Založení Future týmů byl vizionářský počinzpF r ý d e k-M í s t e k - Naše dorostenecké týmy prožily zvláštní podzim. A to nemluvíme jen o situaci způsobené covidem, napříč dorosteneckou kategorii se totiž posunovali hráči. To se samozřejmě dotklo také týmu U16, který ale mohl těžit z velké hráčské základny. I o tom byla řeč v rozhovoru s trenérem Kamile Raškou, který také podrobně rozebral jak dopadl covid na mládežnický sport.