Archiv článkůV prosinci 2022 vyšly tyto články:

6.12.Plán zimní přípravy 2022/23Michal RaškaV zimní přípravě 2022/23 se frýdeckomístečtí hráči mimo jiné střetnou se čtyřmi druholigovými celky z Česka a Slovenska. Nejprve se Válcovny utkají s Dubnicí nad Váhom. Posléze se na umělé trávě ve Stovkách střetnou s Petřvaldem na Moravě a rezervou Górniku Zabrze. Následné tři zápasy odehraje Lipina venku a to proti béčku Sigmy Olomouc, Třinci a rezervě Žiliny (čas utkání bude doplněn později). V generálce na jarní část sezóny zavítá do Frýdku-Místku tým Unie Hlubiny.
9.12.Uděláme vše, abychom postup dotáhli do úspěšného konce, říká šéftrenér Roman VojvodíkMichal RaškaV zimní přestávce jsme vyzpovídali trenéry našich mládežníků. Na první hodnocení se podíváme od šéftrenéra frýdeckomístecké mládeže a zároveň trenéra staršího dorostu, jenž vládne Moravskoslezské dorostenecké lize a vyhlíží postup do nejvyšší soutěže, Romana Vojvodíka.
13.12.Ambicí a úkolem je pracovat na rozvoji hráčů, říká kouč U17 Kamil RaškaMichal RaškaPokračujeme v rozhovorech s trenéry mládeže. Tentokrát Vám představíme hodnocení trenéra mladšího dorostu Kamila Rašky, jenž vede tým společně s Milanem Šponerem. Po podzimní části se U17 nachází na jedenáctém místě s počtem šestnácti bodů.
19.12.Radek Šmíd, U15: Trápení v zakončení jsme si doufám vybraliMichal RaškaDalšího hodnocení podzimní části se ujal trenér nejstarších žáků Radek Šmíd, který vede tým společně s Lukášem Papřokem. U15 se v nabité konkurenci nachází na 11. místě s počtem osmi bodů.
31.12.Na Stovkách se odehrálo jubilejní desáté Silvestrovské derbyMichal RaškaPo tříleté pauze se na Stovkách opět střetly dva někdejší nesmiřitelní rivalové Válcovny a Slezan. Od půl desáté ranní mohli diváci zhlédnout utkání nad 35 let. To nabídlo celkem pět branek, kdy se o hattrick postaral František Végh. Válcovny zvítězily 3:2. Od jedenácti hodin se na kratší hrací ploše od šestnáctky po šestnáctku střetli hráči nad 50 let. V tomto utkání se role obrátily a Slezan mohl oslavit svou první výhru v historii frýdeckomísteckého silvestrovského derby. Válcovny podlehly 3:6.