Archiv článkůV únoru 2022 vyšly tyto články:

28.2.Ambice mám určitě ty nejvyšší. Chci vyhrát každý zápas, říká Marek Bielan-red-Lipina během zimy značně posílila. Jednou z nových tváří je krajní obránce Marek Bielan, který přišel do stovek na hostování z MFK Karviná. Velikou předností jednadvacetiletého beka je jeho levá noha.
27.2.Lipina přes zimu posílila. Přivedla sedm nových hráčů-red-Frýdek-Místek, FK FM
26.2.Lipina si v generálce na MSFL poradila s Odrou Wodzisław 3:0-red-V sobotu 26. února dopoledne sehrála Lipina v polském Knurówu poslední přípravný zápas před startem jarní část MSFL. Na umělé trávě si poradila s Odrou Wodzisław, hrající čtvrtou nejvyšší polskou soutěž, poměrem 3:0.
25.2.V generálce Lipinu prověří polský celek Odra Wodzisław-red-Už zítra, v sobotu 26. února, sehraje Lipina poslední přípravný zápas před jarní částí MSFL. V generálce ji prověří polský celek Odra Wodzisław hrající čtvrtou nejvyšší soutěž v Polsku. Utkání se hraje od 11 hodin v Knurówu. A to na umělé trávě.
19.2.Lipina proti rezervě Górniku Zabrze byla lepším týmem. Vyrovnala ale až v závěru-red-V sobu 19. února dopoledne sehrála Lipina další přípravné utkání na jarní část MSFL. Tentokrát ji prověřila rezerva polského celku Górnik Zabrze. Duel skončil smírně 1:1, byť valcíři byli lepším týmem. Remízu zachraňoval v úplném závěru Jaroslav Juříček.
17.2.V sobotu od 11 hodin s rezervou Górniku Zabrze-red-O nadcházejícím víkendu, v sobotu 19. února, prověří Lipinu v dalším přípravném utkání polský celek Górnik Zabrze B. Duel se hraje na půdě soupeře. Začne v 11 hodin.
12.2.Lipina přehrála Baník U19 3:1. I když neproměnila penaltu a další velké šance-red-V dalším přípravném utkání prověřil Lipinu výběr FC Baník Ostrava U19. Valcíři svého soupeře přehráli poměrem 3:1. I když neproměnili penaltu a další stoprocentní šance. Zápas snesl přísné měřítko. Prostor dostalo hned sedmnáct hráčů.
6.2.Pištěk: Hráči jsou nastaveni výborně. Doufám, že to tak bude i nadále-red-Lipina má za sebou první polovinu zimní přípravy, kterou zpestřilo také čtyřdenní soustředění v domácích podmínkách v areálu ve Stovkách. Valcíře doposud prověřili čtyři soupeři v přípravných utkáních. Už nyní je jasné, že družstvo posílí pět nových hráčů. Navíc další bude realizační tým ještě zkoušet.
4.2.Přípravný zápas proti SFC Opava se rušíaredkaceFrýdek-Místek