Archiv článkůV červnu 2018 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.6.Úvodní přípravný zápas jsme se Skalicí prohráliFRM - SKA 0:2, 0.kolo | redV prvním přípravném utkání jsme nastoupili v Nošovicích proti slovenské Skalici.
29.6.Byl rozlosován nový ročník Mol CupuredJe znám los úvodních dvou kol národního poháru. Valcíři zasáhnou až do jeho 1. kola, na jméno svého soupeře si tak musí ale ještě počkat.
27.6.Stovky - fotbalový stánek MFK Frýdek-MístekredFotbalový areál frýdecko-místeckých Stovek z ptačí perspektivy.
26.6.Áčko zahájilo přípravu na novou sezonuredPrvním tréninkem začala našim mužům příprava na nadcházející sezonu, kterou odehrajeme v Moravskoslezské fotbalové lize.
26.6.Sezonu začneme doma s KroměřížírsV úterý 26. června byl rozlosován nový ročník Moravskoslezské fotbalové ligy. Svůj podzimní los znají také naši fotbalisté.
25.6.U11 se loučila se sezonou ve slovenské ŠaľersSvou poslední sezonu v přípravce zakončili mladí Valcíři na kvalitně obsazeném turnaji ve slovenské Šaľe.
25.6.Dvanáctka se vrátila z dvoudenního turnaje v OlšanechrsTaké nejmladší žáci (U12) si svou letošní sezonu o jeden týden prodloužili, když se zúčastnili mezinárodního turnaje Olšany Cup.
22.6.Jan Žižka: Trénovat Frýdek? Obrovská výzva!redPočátkem tohoto týdne byl do funkce hlavního trenéra třetiligového áčka jmenován Jan Žižka. Pětatřicetiletý kouč, který v loňské sezoně působil ve Stovkách jako asistent Martina Pulpita, nám před zahájením přípravy odpověděl na několik všetečných dotazů.
21.6.Trenérem áčka byl jmenován Jan ŽižkaredJe rozhodnuto. Po sestupu Valcířů do třetí nejvyšší soutěže se trenérské taktovky ujme Jan Žižka.
20.6.Michal Fukala: Pro mě jsou to velice cenné zkušenostirsKrajní obránce našeho A týmu Michal Fukala (v horní řadě úplně vlevo) se vrátil z reprezentačního srazu české U18, která se v minulém týdnu zúčastnila mezinárodního turnaje v portugalském Lisabonu.
19.6.Radek Šmíd zhodnotil sezonu mladších žákůredŠéftrenéra naší žákovské kategorie a zároveň i hlavního trenéra úspěšné U13ky Radka Šmída, jsme poprosili o zhodnocení uplynulé sezony v kategorii mladších žáků.
18.6.Buček: Pozici jedničky vám nikdo nezaručíredNarazili jsme na velice zajímavý rozhovor s dnes již bývalým brankářem Lipiny Tondou Bučkem. Tak jej pro vás sdílíme.
18.6.Přehled zápasů v týdnu od 18. 6. do 24. 6. 2018rsPřehled zápasů všech týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 18. do 24. června 2018.
16.6.David Gáč: Byla to velká školaredSmutek ze sestupu, na druhé straně ale jasně hmatatelný posun a spousta těžkých zápasů na kontě. Dvacetiletý stoper David Gáč, který se na letní přípravu vrátil do Brna z hostování, má za sebou hodně turbulentní sezonu.
12.6.Dvanáctka skončí v lize na třetím místěrsSvou premiérovou sezonu v žákovské kategorii budou mít za chvíli za sebou kluci ročníku 2006 a mladší.
11.6.Přehled zápasů v týdnu od 11. 6. do 17. 6. 2018rsPřehled zápasů týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 11. do 17. června 2018.
10.6.Čtrnáctka si v Opavě s chutí zastřílelaOPA - FRM 1:5, 31.kolo | rsFrýdecko-místecká čtrnáctka odehrála své poslední mistrovské utkání v letošní sezoně v Opavě.
10.6.Z Opavy se vrátila patnáctka s těsnou prohrouOPA - FRM 3:2, 31.kolo | rsNejstarší žáci pokukovali na opavském stadionu minimálně po bodu. Nakonec se ale z těsné výhry radoval soupeř.
10.6.Třináctka znovu vyhrála ligovou soutěžHLU - FRM 2:7, 16.kolo | rsVíte kdo je nejlepším týmem v žákovské kategorii U13 na severní Moravě? Jsou to mladí Valcíři, kteří se opět stali vítězi ligové soutěže SpSM - sk. Sever.
10.6.Další vysoká výhra nejmladších žákůHLU - FRM 1:9, 16.kolo | rsVelmi cenné vítězství si dovezli z Kozmic nejmladší žáci Frýdku-Místku, když domácí Hlučín porazili vysoko 9:1.
Další stránky
12>>