V červnu 2019 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
29.6.MFK F-M z.s. k ukončení spolupráce s D. ČernajemredF r ý d e k-M í s t e k - Reakce na projev osobní vůle Daniela Černaje nespolupracovat se zapsaným spolkem a činům, které mají dle výkoného výboru a sportovního úseku spolek poškodit.
27.6.Trenér U13 Vokoun: Byly to krásné dva rokyzpF r ý d e k-M í s t e k - U13 zažila úspěšnou sezónu. Velkou část ročníku se Valcíři dívali na záda Třinci, aby jej pak v závěru přeskočili a slavili první místo. Sezónu rekapituloval za trenérský štáb Petr Vokoun.
26.6.Byl rozlosován nový ročník MOL CupursDalší ročník národního poháru, který se v posledních letech hraje pod názvem MOL Cup, byl rozlosován.
25.6.Fenomens vítězem Lipina Cupu 2019redVe čtvrtém ročníku fotbalového turnaje v malé kopané LIPINA CUPU 2019 se z vítězství nakonec radoval tým s názvem Fenomens.
25.6.Trenér U12 Rojíček: Klukům patří za sezónu poděkovánízpF r ý d e k-M í s t e k - Rekapitulaci za uplynulou sezónou mládeže začínáme u kategorie U12. Mladší žáci měli náročné jaro, kromě bojů ve své soutěži se například zúčastnili i finálového turnaje Ondrášovka Cup. Jak se U12 v sezóně vedlo hodnotil trenér Martin Rojíček.
21.6.Sezonu začneme doma s béčkem SigmyrsVe čtvrtek odpoledne byl v Olomouci rozlosován nový ročník Moravskoslezské fotbalové ligy.
20.6.Odpoledne bude rozlosována nová sezonarsVe čtvrtečních odpoledních hodinách bude celá Morava znát rozlosování nadcházející sezony od MSFL, až po žákovské divizní soutěže. Prozatím známe, s kým se Valcíři v jednotlivých soutěžích v nové sezoně střetnou.
20.6.Literák: Druhá část sezony byla fantastickársCelkem 17 sezon působí obránce Petr Literák ve frýdecko-místeckých Stovkách. Když k nám do klubu před těmi lety přicházel, byl z něj vyjukaný osmnáctiletý mladík. Postupem času se však frýdlantský rodák, a na hřišti neskutečný dříč, vypracoval v opravdového lídra kabiny. V průběhu jeho frýdecko-místecké štace si sice na chvíli odskočil do ostravského Baníku či Frýdlantu nad Ostravicí, jeho srdce je ale naprosto spjaté s lipinským fotbalem.
19.6.Mladší žáci byli v Bratislavě mimořádně úspěšní!zpF r ý d e k-M í s t e k - Závěr sezony si naši mladší žáci zpestřili turnajem v Bratislavě. Na Halalingově Memiorálu se dařilo U12 i U13. U13 ve své kategorii turnaj ovládla, U12 skončila druhá!
17.6.U13 znovu ovládla ligovou soutěž, potřetí v řadě!zpF r ý d e k-M í s t e k - Stává se již příjemnou tradicí, že v soutěži kategorie U13 se vždy radují z konečného prvenství Valcíři. Nejinak se tomu stalo i v této sezóně. A bylo to drama takřka až do samotného závěru.
16.6.Přehled utkání v týdnu od 10. do 16. 6. 2019rsPřehled utkání všech týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 10. do 16. června 2019.
15.6.U19 uzavřela sezónu vítězněFRM - PRO 1:0, 29.kolo | Zdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - K poslednímu utkání sezóny nastoupili Valcíři na hlavním hřišti proti Prostějovu. A zápas ve velkém vedru zvládli. V druhém dějství se trefil David Maceček a jeho gól byl nakonec i vítězným. Aktuálně je Frýdek-Místek na páté pozici díky lepším vzájemným zápasům se Slováckem, přeskočit nás mohou pouze Vítkovice.
15.6.Po porážce v Hlučíně končí Valcíři v MSFL třetíHLU - FRM 2:1, 29.kolo | rsNevyšlo to. Valcíři se po celé jaro rvali, na vytoužené první místo v MSFL to nakonec ale o chlup nevyšlo. Úkol mužstva však byl splněn, sezonu jsme totiž zakončili na pěkném třetím místě tabulky.
13.6.(aktual.) U8 reprezentovala na Ondrášovcezp Foto: Josef ŠtěpánF r ý d e k-M í s t e k - 8. a 9. června se naše U8 zúčastnila pod vedením trenérů Davida Tarkoše, Romana Konečného a Karla Hrůzka finálového turnaje Ondrášovka Cup. Neoficiální Mistrovství České republiky této kategorie se konalo v Chomutově a Valcíři si odvezli řadu fotbalových zážitků a také cenu pro nejlepšího brankáře.
13.6.V Hlučíně bojujeme o postup do druhé ligyHLU - FRM 2:1, 29.kolo | rsValcíře čeká v sobotním odpoledni asi nejdůležitější střetnutí letošní sezony. Karty jsou totiž jasně dány, pokud Frýdečtí v Hlučíně zvítězí, stanou se vítězi letošní MSFL a zajistí si tak po roce postup do F:NL.
11.6.Valcířky na turnaji v HavířovězpF r ý d e k-M í s t e k - Ve čtvrtek 6. června vyrazily naše Valcířky sbírat zkušenosti na turnaj do Havírova, kde se utkaly s domácími celky. V nádherném počasí se odehrála krásná utkání a fotbalem se všichni skvěle bavili.
11.6.Žižka: K soupeři máme respekt, ale my chceme zvítězitrsPřed fotbalisty MFK Frýdek-Místek stojí velká výzva. V sobotu odpoledne hrají Valcíři v Hlučíně. Pokud vyhrají, stanou se sice zaslouženými, ale určitě asi i překvapivými vítězi třetiligové soutěže. Nepředbíhejme však...
10.6.Morava zná los Memoriálu Vl. MarečkarsSouběžně s koncem ligových soutěží starších žáků je znám také podrobný plán základních skupin Memoriálu Vlastislava Marečka, který je opět určen pro věkovou kategorii U16.
10.6.Výběr MSK U13 skončil ve finále třetírsČtyři hráči naši ligové U13ky (Jakub Michalík, Šimon Šimeček, Jáchym Foldyna a Ondřej Táborský) si zahráli v týmu Moravskoslezského kraje ve finálovém turnaji krajských výběrů U13, který se odehrál v minulém týdnu ve Velkých Losinách.
9.6.Přehled utkání v týdnu od 3. do 9.6.2019rsPřehled utkání všech týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 3. do 9. června 2019.