Archiv článkůV lednu 2019 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.1.Derby dříve narozených vítěze neměloredJiž poosmé se na umělé trávě ve Stovkách uskutečnilo Silvestrovské derby mezi bývalými městskými rivaly, Válcovnami plechu a Slezanem.
2.1.U13 / Schedling: Musíme se stále posouvat dáleZdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - Pokud nepočítáme žákovské future týmy, byla naše U13 v druhé polovině roku 2018 nejúspěšnější kategorií Valcířů. Po podzimu se dělí ve své soutěži s Třincem o první místo. Jak hodnotil trenérský štáb v čele s Robertem Schedlingem první část sezóny, to už se dozvíte v našem povídání.
5.1.Šmíd: Vznik Future týmů? Velká spokojenostZdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - S trenérem U14 Radkem Šmídem jsme nehodnotili jen podzim zmíněné kategorie. Jelikož je kouč U14 zároveň šéftrenérem žákovských kategorií, povídali jsme si o uplynulém podzimu i z tohoto pohledu.
6.1.Valcíři mění trenéraredakceF r ý d e k-M í s t e k - 7. ledna začíná A-týmu příprava na jarní část MSFL. S ní přichází několik změn nejen v hráčském kádru, ale i v realizačním týmu. Valcíře již nepovede duo trenérů Jan Žižka a Josef Sláma, tým přebírá šeftrenér mládeže Roman Vojvodík, jemuž bude vypomáhat Ludevít Grmela.
6.1.U12 / Rojíček: Hrajeme těžká utkání, to je dobřeZdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - V hodnocení podzimu mládežnických kategorií se samozřejmě dostalo i na tým U12. Ten se prezentoval nejen solidními výkony v své soutěži, ale blýskl se i postupem do finále Ondrášovka cupu. První část sezóny jsme v rozhovoru hodnotili s trenérem Martinem Rojíčkem.
7.1.A-tým odstartoval zimní přípravuZdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - Za mrazivého, ale poměrně slunečného počasí odstartovala A-týmu příprava na jarní část MSFL. První trénink vedl Roman Vojvodík. Nechyběly známé tváře, ale také hráči noví.
8.1.Start přípravy pohledem kameryZdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - K prvnímu tréninku zimní přípravy posloužila tradičně umělá tráva v areálu ve Stovkách. Pod vedením nových trenérů se do zimního drillu zapojilo 16 hráčů a po novém roce se opět "seznámili" s míčem.
8.1.Vojvodík: Chceme A-tým více propojit s mládežíZdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - Jak se říká, plné ruce práce má nyní Roman Vojvodík. Ten na začátku lednu přebral A-tým a společně s Ludevítem Grmelou již mají za sebou úvodní tréninky. Samozřejmě nemůže s novým lodivodem Valcířů a zároveň také šéftrenérem mládeže chybět rozhovor.
9.1.Dvanáctka vyzve na Ondrášovce SpartursV sídle FAČR byly rozlosovány skupiny finálových turnajů Ondrášovka cupu 2018/19.
11.1.S Valcíři trénují Mozol s HýblemZdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - Valcíři se již od pondělí intenzivně připravují na jarní boje v MSFL. Od středy trénují s týmem nově Václav Mozol a Matěj Hýbl.
11.1.Dorosty odstartovaly zimní přípravuZdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - Souběžně s A-týmem odstartovali zimní přípravu i dorostenecké kategorie. U16, U17 a samozřejmě také U18 společně s U19. Jak komentovali start trenéři jednotlivých kategorií?
12.1.Přehled zápasů v týdnu od 7. do 13. 1. 2019rsPřehled přípravných utkání všech týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 7. do 13. ledna 2019.
12.1.Starší dorostenci si zastříleliFRM - STA 11:0, 0.kolo | Zdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - Jako první vstoupili zápasově do nového roku 2019 starší dorostenci. V mrazivý páteční večer si pozvali na Stovky A-tým Staříče a s chutí si zastříleli. Především v první půli však byli hosté velmi houževnatým soupeřem.
13.1.U19 / Chýlek: Hlavně se co nejlépe připravitFRM - STA 11:0, 0.kolo | Zdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - První týden zimní přípravy mají za sebou starší dorostenci. Úvodní tréninkový týden zakončili vítězným přípravným zápasem proti soupeři ze Staříče. V gólové bohaté utkáním byl velice produktivní byl útočník Ondřej Chýlek, který s námi hodnotil nejen zápas, ale i úvod zimní přípravy.
14.1.Mezinárodní halový turnaj U13 v domácí režiiredakceF r ý d e k-M í s t e k - Vstup do nového roku 2019 si U13 okořenila vítězstvím na mezinárodním domácím turnaji v Raškovicích. Turnaje se zúčastnila i naše kategorie U12 a proti starším konkurentům bojovala statečně.
17.1.I starší žáci ladí formu na jaroZdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - Starší žáci již také ladí formu na jarní část sezóny. Přípravu odstartovali 9. ledna a je pochopitelně velmi pestrá. První dny komentovali trenér U14 Radek Šmíd a U15 Miroslav Poledník.
18.1.Pilně trénují také mladší žáciZdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - Stejně jako starší žáci vstoupili do zimní přípravy i žáci mladší. Start měli také naplánovaný na 9. ledna. Úvodní dny přípravy okomentovali trenér U13 Robert Schedling a U12 Martin Rojíček.
19.1.U19: Kvalitní příprava proti SlováckuFRM - SLO 0:2, 0.kolo | Zdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - Starší dorostenci si k zimní přípravě pozvali na Stovky tým U18 ze Slovácka. Ročníkově totožné týmy proti sobě svedly kvalitní bitvu, která nakonec vyústila ve šťastnější konec pro hosty. Ti se prosadili dvakrát z dorážek.
20.1.Přehled zápasů v týdnu od 14. do 20. 1. 2019rsPřehled přípravných zápasů všech týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 14. do 20. ledna 2019.
20.1.Těsná prohra U17 s muži StaříčeFRM - STA 3:4, 0.kolo | Zdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - V prvním utkání zimní přípravy se naše U17 střetla s A-týmem Staříče. Hosté nakonec zvítězili těsně 4:3. Trenér Karel Orel postrádal kvůli různým důvodům hned několik hráčů, a tak se v základní jedenáctce objevil i starší dorostenec Martin Míček.
Další stránky
12>>