Archiv článků

V září 2018 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
30.9.Přehled zápasů v týdnu od 24. do 30. 9. 2018rsPřehled utkání týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 24. do 30. září 2018.
30.9.Žižka: Takhle jsem kluky v defenzivě nezažilFRM - HOD 1:0, 10.kolo | Zdeněk PlánkaL í š e ň - Prožíval v první půli na lavičce krušné chvíle. Svěřencům trenéra Jana Žižka nevyšla první podle svých představ, ani podle představ lodivoda. Právě zde si Líšeň vypracovala rozhodující dvougólový náskok a mohl být ještě hůře. Kouč byl nespokojeně především s defenzivní činností celého týmu a uznal zaslouženou výhru domácích.
30.9.U19 přišla o bod v samotném závěruSLB - FRM 2:1, 9.kolo | Zdeněk PlánkaS t a r é M ě s t o - Jak dobře pro starší dorostence zápas na Slovácku začal, tak smolně pro ně skončil. Už ve třetí minutě nás sice poslal do vedení Vojta Kudláček, domácí však dokázali srovnat a svém vítězství rozhodli v 89. minutě.
29.9.Z jihu Moravy bez boduLIS - FRM 4:2, 9.kolo | Zdeněk PlánkaL í š e ň - Ve šlágru 9. kola MSFL jsme zajížděli na půdu vedoucího týmu tabulky z Líšně s touho získat alespoň bod. Domácí byli však v utkání lepší a po zásluze získali tři body. Zvláště v první půli Líšeň dominovala a v závěru si vytvořila rozhodující dvoubrankový náskok.
27.9.Šlágr 9. kola MSFL se blíží!LIS - FRM 4:2, 9.kolo | Zdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - V menu 9. kola MSFL rozhodně nenajdete zajímavější zápas, než je souboj prvního se čtvrtým. Valcíři v sobotu zajíždí na půdu lídra tabulky z Líšně a čeká je tak pořádný test a rozhodně nic jednoduché. Šlágr kola má výkop od 15:30!
25.9.Vojvodík: Bez srdíčka a zápalu to nepůjdeFRM - VIT 0:1, 8.kolo | Zdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - Osm zápasů mají za sebou naši starší dorostenci v Moravskoslezské fotbalové lize. Mladí Valcíři pošilhávali po předních pozicích, sobotní domácí prohra s Vítkovicemi je však poslala na osmé místo. Nejen toto utkání a postavení jsme rozebírali s trenérem Romanem Vojvodíkem.
23.9.Švrček: Konečně jsme zápas dobře začaliFRM - HUL 5:1, 8.kolo | Zdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - Z kraje obrany se Michal Švrček v průběhu sezóny přesunul do středu zálohy, kde diriguje mladší hráče. A klape to výborně, vždyť v sobotu Valcíři porazili Hulín vysoko 5:1. Michal si pochvaloval, že se nám povedl nejen začátek utkání, ale také začátek sezóny.
22.9.Jediný gól rozhodl o prohře U19 s VítkovicemiFRM - VIT 0:1, 8.kolo | Zdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - Jediný gól rozhodl prestižní duel tabulkových sousedů v Moravskoslezské dorostenecké lize. Vítkovice využili v úvodu druhého dějství rychlý brejk a tato akce jim stačila ke třem bodům. Snaha Valcířů o vyrovnání byla po zbytek utkání marná.
22.9.Lipina rozstřílela Hulín pěti góly!FRM - HUL 5:1, 8.kolo | Zdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - Valcíři naplnili roli papírového favorita proti předposlednímu Hulínu po okraj. V 8. kola MSFL jej rozstříleli po dvou gólech Varadiho a Gomoly a jedné trefě Hrušky 5:1! Do utkání jsme vlétli a do 26. minuty vedli 3:0, pak jsme si sice vybrali slabší chvilku, ke zdramatizování utkání to ale nevedlo. V druhé půli jsme pak dokonali jasné vítězství.
22.9.Žižka: Zůstaňme nohama na zemiFRM - HUL 5:1, 8.kolo | Zdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - Valcíři mají úspěšně za sebou ošemetné zápasy s posledními týmy tabulky. Hulín jsme doma rozstříleli 5:1 a trenér Jan Žižka tak mohl být spokojený, byť zmínil pasáž v první půli, kdy si jeho svěřenci málem zkomplikovali dobře rozjetý zápas.
20.9.Literák před Hulínem: Bude to o prvním góluFRM - HUL 5:1, 8.kolo | Zdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - V sobotu přivítáme ve Stovkách v rámci 8. kola MSFL předposlední Hulín. Nejen o nadcházejícím utkání jsme si povídali s kapitánem Valcířů Petrem Literákem. Jak vidí po třech měsících atmosféru kabině? jak velkou roli v ní hrají s Adamem Varadim a Michalem Švrčkem? A další témata v našem předzápasovém rozhovoru.
19.9.Brankářská pětice se podílela na výhře FuturersHned pět brankářů od kategorie U13 až po U15 nastoupilo k dohrávce 4. kola Krajské soutěže starších žáků, skupiny C.
18.9.U19 / Želazko: Dobře odbojovaný zápasKAB - FRM 0:1, 7.kolo | Zdeněk PlánkaK a r v i n á - Starší dorostenci si v neděli připsali vydřenou výhru na Karvinou B 1:0. Zápas jsme hodnotili se záložníkem Filipem Želazkem, který vypomáhá i naší U18. Povídali jsme si tak nejen o vyhraném utkání, ale i jeho roli právě v osmnáctce.
17.9.Filip Mucha: Máme skvělou partuVLM - FRM 0:3, 7.kolo | Zdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - Jsou to příjemné starosti, řekl o gólmanské otázce po výhře ve Valmezu trenér Žižka. Poprvé v MSFL dal přednost před Richardem Mrozkem v bráně Filipu Muchovi, který předvedl dobrý výkon a připsal si čisté konto.
17.9.Vše nejlepší a hodně síly Františku Vojvodíkovi!klubF r ý d e k-M í s t e k - Ikona a duše lipinského fotbalu a MFK Frýdek-Místek František Vojvodík oslavil v neděli 71. narozeniny. Bohužel je však musel strávit v nemocnici, kde absolvoval vážnou operaci. My pochopitelně Františkovi přejeme vše nejlepší a především hodně síly v nelehké situaci!
16.9.Tři body v Karviné vystřelil L. MacečekKAB - FRM 0:1, 7.kolo | Zdeněk PlánkaK a r v i n á - Karviná B se sice nacházela v tabulce Moravskoslezské dorostenecké ligy na posledním místě, naší U19 však potrápila. O osudu utkání nakonec rozhodl jediný gól, který vstřelil Luděk Maceček.
15.9.Žižka: Měli jsme být aktivnějšíVLM - FRM 0:3, 7.kolo | Zdeněk PlánkaV a l a š s k é M e z i ř í č í - Lipina zvítězila ve Valašském Meziříčí v rámci 7. kola MSFL jasně 3:0 a slavila tak první venkovní výhru. Trenér Jan Žižka byl s body samozřejmě spokojený, přesto měl ke hře svých svěřenců výhrady.
15.9.Gomola: Stačilo to trefit placírouVLM - FRM 0:3, 7.kolo | Zdeněk PlánkaV a l a š s k é M e z i ř í č í - Do zápasu ve Valmezu sice nastoupil na druhý poločas, přesto stihl proti svému bývalému týmu skórovat. Tomasz Gomola pečetil naši výhru 3:0. „Beru to jako každý jiný gól, i když to bylo proti týmu, kde jsem naposled působil.“