Archiv článkůV září 2019 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
29.9.Valcíři v Uničově neuspěliUNI - FRM 3:0, 9.kolo | red.U n i č o v - V rámci 9. kola MSFL zajížděla Lipina na půdu Uničova, který doposud v domácím prostředí neprohrál. Svoji dobrou formu bohužel soupeř potvrdil. O výsledku rozhodl v podstatě již v první půli, povedeným startem do utkání.
29.9.Drama v Uničově pro U19 se šťastným koncemUNI - FRM 0:2, 9.kolo | red.U n i č o v - U19 zajížděla v rámci 9. kola MSDL na hřiště posledního Uničova. Na splnění role favorita se však Valcíři nakonec nadřeli. Zápas totiž dohrávali v oslabení, brankář Sýkora navíc chycenou penaltou nepustil soupeře do nečekaného vedení. Lipina nakonec rozhodla o své výhře v poslední desetiminutovce, kdy se trefili Nezhoda a z pokutového kopu Křenek.
27.9.Valcířky sbírají první fotbalové zkušenostizpF r ý d e k-M í s t e k - Dívčí týmy Frýdku-Místku, které byly nově založeny na jaře letošního roku, se úspěšně rozrůstají a sbírají první zkušenosti na zeleném pažitu.
25.9.Skvělá série neporazitelnosti U15zpF r ý d e k-M í s t e k - První vyhraní z kapsy vyhání, říká jedno známé rčení. Naše U15 zřejmě toto pořekadlo velmi dobře zná. Vstup do Moravskoslezké žákovské ligy nevyšel Valcířům podle představ, pak však přišla skvělá série bez prohry, která nyní čítá šest utkání.
23.9.Přehled zápasů v týdnu od 23. do 29. 9. 2019zpPřehled zápasů v týdnu od 23. do 29. 9. 2019.
22.9.Poslední změny v kádru ValcířůrsNedělním dnem skončil v českých fotbalových soutěžích přestupní termín. V praxi to znamená, že od tohoto dne již nebude moci žádný klub v ČR uskutečnit ani přestup, ani hostování, a to ve všech věkových kategoriích až do konce letošního kalendářního roku.
21.9.U19 porazila Kroměříž, tři góly dal PavelaFRM - KRO 6:1, 8.kolo | rsDevatenáctka sice svůj domácí zápas s Kroměříží brzy prohrávala, poté ale mladí Valcíři šesti přesnými zásahy rozhodli o svém jasném vítězství.
21.9.Zápas s Uherským Brodem rozhodl ŠumskýFRM - UHB 1:0, 8.kolo | rsValcíři si v 8. kole MSFL poradili na domácím trávníku s Uherským Brodem 1:0, když jedinou branku zápasu vstřelil v 10. minutě Nicolas Šumský.
20.9.Ve Stovkách se představí velmi mladý tým ze SlováckaFRM - UHB 1:0, 8.kolo | rsPouze dvakrát jsme se doposavad střetli s týmem z Uherského Brodu. V loňském roce nás soupeř ze Slovácka dokázal na našem hřišti porazit 3:2, v odvetě naopak uspěli zase Valcíři, kteří se radovali z těsné výhry 1:0.
20.9.Valcíře čeká nový ročník Ondrášovka CupuzpF r ý d e k-M í s t e k - Maraton fotbalových zápasů Ondrášovka Cupu, největšího mládežnického turnaje, se opět rozjíždí. Nový ročník 2019/20 sice oficiálně začal již na konci prázdnin, desítky týmů z celé České republiky se však vrhly do prvních bojů až v září. Chybět samozřejmě nebudou ani týmy MFK Frýdek-Místek.
17.9.Valcíři doplnili svůj kádrrsKrátce před uzavřením přestupního termínu se klubovému vedení MFK Frýdek-Místek podařilo do A týmu přivést další dva fotbalisty.
17.9.Oblečte ty nejmenší a fanděte s námi Lipině!red.F r ý d e k-M í s t e k - I nejmenší fandové Frýdku-Místku teď mohou fandit stylově! Klub pro ně připravil bavlněnou soupravu, ve které bude fandit Lipině jedna radost!
16.9.Fotbalové odpoledne s Dětským domovem Na HráziredFotbalový klub MFK Frýdek-Místek pořádá ve spolupráci s hráči A týmu a fanounoušky z Lipina Ultras fotbalové odpoledne s Dětským domovem Na Hrázi.
16.9.Přehled zápasů v týdnu od 16. do 22. 9. 2019zpPřehled zápasů v týdnu od 16. do 22. 9. 2019.
14.9.Výhru pečetila devatenáctka gólem z půlkyZNO - FRM 0:2, 7.kolo | rsV krátkém sledu čekal na naše nejstarší dorostence další zápas na hřišti soupeře. Po trpké porážce od Prostějova si tentokráte svěřenci trenéra Jana Žižky dokázali poradit se Znojmem.
12.9.Z Prostějova se vracel dorost s prázdnouPRO - FRM 3:2, 2.kolo | rsUtkání vloženého 2. kola MSDL se nejstaršímu dorostu Frýdku-Místku moc nepovedl. V Prostějově sice Valcíři brzy vedli, pak ale třikrát inkasovali. Kontaktní gól Mikulenky už přišel pozdě.
12.9.Znojmo udeřilo krátce po změně stran, jsme bez boduZNO - FRM 2:1, 7.kolo | rsNa jih Moravy se odjíždělo s nadějí, domů se naopak vracelo s hodně trpkou náladou. Poločasové nadějné vedení jsme totiž promrhali ihned v úvodní čtvrthodině druhého poločasu.
11.9.Valcíře čeká předehrávka kola na jihu MoravyZNO - FRM 2:1, 7.kolo | rsTrochu netradičně již ve čtvrtek rozehrají Valcíři své utkání 7. kola MSFL, a to na hřišti jihomoravského Znojma. Tým z města nad řekou Dyjí zažil před nedávnem doslova hráčské zeměstřesení. Z týmu odešlo sedmnáct fotbalistů. A tak je Znojmo tak trochu neznámou.
10.9.MFK Frýdek-Místek je opět jedním klubemredKoncem prázdnin navázal předseda zapsaného spolku Bc. Radim Mamula na dohody se statutárním ředitelem akciové společnosti Bc. Mariánem Krištofem a za součinnosti pana Daniela Černaje, byl dotažen proces „Přidělení statusu přidruženého mládežnického klubu“. Tento směr byl následně schválen na zasedání VV FAČR dne 3.9.2019.
10.9.Míček s Hlostou nominováni na kemp ČR U15!zpF r ý d e k-M í s t e k - Příjemná zpráva k nám dorazila z Prahy. Dva hráči naší U15 totiž byli nominování na kemp ČR U15 v Břeclavi. Na jih Moravy odcestují Vojtěch Míček a Filip Hlosta.
Další stránky
12>>