Archiv článků

V květnu 2017 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.5.Devatenáctka navýšila svůj náskok v čeleFRM - LIS 2:1, 21.kolo | rsNejstarší dorostenci si stále žijí svůj sen. Naposledy doma porazili silnou Líšeň 2:1.
2.5.HFU - Hráčská fotbalová unieRedakcePodpora hráčů mimo hřiště je pro každého sportovce velmi důležitá!
3.5.Na post hlavního trenéra nastupuje Leoš KalvodarsZměna je vyústěním nenaplňování ambicí, které jsme si před sezónou stanovili
3.5.Třináctka míří na finále Ondrášovka CupursMladší žáci kategorie U13 se o víkendu představí na neoficiálním Mistrovství České republiky, které se koná v Hradci Králové.
4.5.Z Třince jsme body nepřivezliTRI - FRM 2:1, 25.kolo | lkPřes snahu o zvrat v utkání jsme úkol nesplnili.
5.5.Rozhovor s Leošem KalvodoursAktuálně očima staronového trenéra
5.5.Přehled zápasů v týdnu od 1. 5. do 7. 5.rsPřehled utkání týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 1. do 7. května 2017.
6.5.Se Sokolovem jsme se rozešli smírněFRM - SOK 1:1, 26.kolo | lkTornádo se nekonalo, touha uspět svazovala nohy.
7.5.Žáci U13 reprezentovali Lipinu na Ondrášovka CUPursMladší žáci z kategore U13 obsadili na neoficiálním Mistrovství ČR pěkné 6. místo.
7.5.Nejstarší dorostenci U19 porazili TřinecTRI - FRM 0:2, 22.kolo | rmValcíři U19 vyhráli v Třinci a sen o první lize je hodně blízko!
9.5.Stará garda Válcoven vyhrála v KozlovicíchrsI díky Macečkově hattricku dokázali bývalí fotbalisté Válcoven přestřílet domácí tým z Kozlovic.
10.5.O výsledku v Olomouci rozhodly začátky poločasůOLO - FRM 1:0, 27.kolo | lkStále věříme a stále bojujeme!
15.5.Zklamaní, smutek, zmar….FRM - ZNO 0:3, 28.kolo | lkAni televizní kamery nevyprovokovaly Valcíře k výkonu, který by přinesl do Stovek radost z výhry!
18.5.Po třináctce míří na finále Ondrášovky také dvanáctkarsMladší žáci kategorie U12 se o víkendu představí na neoficiálním Mistrovství České republiky, které se koná v Rokycanech.
18.5.Přehled zápasů od 15. do 21.5.2017rsPřehled utkání týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 15. do 21. května 2017.
20.5.Z Prostějova se mladí Valcíři vrátili s prázdnouPRO - FRM 4:1, 24.kolo | lkKluci, nevadí! Ve středu to vyjde!
21.5.Kluci z U10 potěšili nejen rodiče, ale sami sebersV neděli se v Háji ve Slezsku konal kvalifikační turnaj pro kategorii U10. Mladí Valcíři skončili na krásném druhém místě.
23.5.Prohlášení vlastníků MFK Frýdek-Místek a.s.rmProhlášení vlastníků MFK Frýdek-Místek a.s.
23.5.Hlaváč: Přidělení licencí je pro nás vlastně vysvědčenímrsV rámci zasedání Tribunálu talentované mládeže bylo rozhodnuto o přidělení statutů SCM a SpSM pro soutěžní ročník 2017/2018.