Archiv článků

V říjnu 2018 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.10.Kutáč: Proti Hlučínu jasný cíl, vyhrátZdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - Pouhé dva zápasy zbývají do konce podzimní části MSFL. Zatímco úvod sezóny se Valcířům povedl, v posledních utkáních se výsledkově trápíme. Naposled jsme podlehli těsně ve Vyškově. K utkání jsme se vrátili v rozhovoru s mladým krajním záložníkem Martinem Kutáčem a v našem povídání nezůstalo samozřejmě jen u tohoto tématu.
30.10.Těsná prohra U19 s LíšníFRM - LIS 0:1, 13.kolo | Zdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - Lipinský starší dorost hostil v rámci 13. kola MSDL Líšeň. V bojovném utkání se nakonec radoval papírový favorit z jihu Moravy. O osudu utkání rozhodl jediný gól z druhého dějství.
28.10.Žižka: Vedení A-týmu s námi nekomunikujeFRM - HLU 2:0, 14.kolo | Zdeněk PlánkaV y š k o v - Valcíři zamířili ve 13. kole MSFL na půdu Vyškova, kde bohužel ztratili bod v závěru utkání. Již tři zápasy tak čekají na výhru. Hodnocení utkání trenérem Janem Žižkou bylo velmi otevřené. Kouč odhalil v jaké situaci jeho svěřenci na podzim bojují.
28.10.Mamula: Podporujeme tradici fotbalu ve F-MredakceF r ý d e k-M í s t e k - Trenér A-týmu Jan Žižka zmínil v rozhovoru, v jaké situaci on a jeho svěřenci na podzim fungují. Situaci, kdy vedení s A-týmem nekomunikuje. Zmínil také neocenitelnou podporu zapsaného spolku. I proto jsme se zeptali předsedy MFK Frýdek-Místek z.s. Radima Mamuly, jak situaci vnímá.
27.10.Přehled zápasů v týdnu od 22. do 28. 10. 2018rsPřehled utkání všech týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 22. do 28. října 2018.
27.10.Valcíři přišli o bod v závěru utkáníVYS - FRM 2:1, 13.kolo | Zdeněk PlánkaV y š k o v - Ve 13. kole MSFL zajížděla Lipina na půdu Vyškova, který držel šesti zápasovou sérii bez prohry. Ta bohužel zůstala neprolomena. Na vedoucí branku soupeře, ještě dokázal z pokutového kopu reagovat Varadi, vedení však Vyškovu vrátil šest minut před koncem Krejčí. Jihomoravané navíc přeskočili Valcíře v tabulce.
26.10.Přetneme vyškovskou sérii bez prohry?VYS - FRM 2:1, 13.kolo | Zdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - Valcíři zajíždí v rámci 13. kola MSFL na půdu Vyškova. Zatímco Lipina čeká dvě kola na body, soupeř drží šesti zápasovou sérii bez prohry. Svěřenci trenéra Žižky se je samozřejmě budou snažit ze všech sil přerušit. Utkání startuje v sobotu od 14:30.
24.10.U19 / Vojvodík: Umístění Líšně nás motivujeBLA - FRM 0:0, 12.kolo | Zdeněk Plánka Foto: Josef KratochvílF r ý d e k-M í s t e k - Starší dorost momentálně drží v Moravskoslezské dorostenecké lize sérii tří zápasů bez prohry. Naposled svěřenci trenéra Romana Vojvodíka vybojovali bod na půdě silného Blanska. Právě o tom byla část našeho povídání, ta další se stočila na nadcházející sobotní domácí zápas s Líšní. Ten bude pro Valcíře pořádným testem. Jihomoravané jsou totiž v tabulce druzí.
23.10.Vylepšení regenerace, klub má magnetoterapiizpF r ý d e k-M í s t e k - Již tak kvalitní regenerační zázemí klubu se vylepšilo o pořízení magnetoterapie. Nejen mládež MFK Frýdek-Místek tak může využívat tuto rozšířenou metodu na poli sportovní regenerace.
22.10.Žižka: Trápíme se v koncovceFRM - OTR 1:3, 12.kolo | Zdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - S novou situací se musí v této sezóně vypořádat svěřenci trenéra Jana Žižky. Domácí zápas s Otrokovicemi byl totiž druhou prohrou v řadě, což se v sezóně stalo Valcířům poprvé. „Sráží nás hloupé góly, ale po našich individuálních chybách, které soupeř potrestá. My si vypracujeme pět, šest gólovek a branku nedáme,“ říká náš lodivod.
21.10.Přehled zápasů v týdnu od 15. do 21. 10. 2018rsPřehled utkání týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 15. do 21. října 2018.
21.10.Starší dorost vyválčil v Blansku bodBLA - FRM 0:0, 12.kolo | Zdeněk PlánkaB l a n s k o / F r ý d e k-M í s t e k - Nováček z Blanska podává v Moravskoslezské dorostenecké lize skvělé výkony a je v okruhu kandidátů na postup. Náš starší dorost tak na jeho půdě v rámci 12. kola nečekalo nic jednoduchého. Svěřenci trenéra Vojvodíka se však soupeře nezalekli a navázali na dobré výkony z předchozích utkání. Více brankových příležitostí sice bylo na straně Valcířů, zápas však skončil bezbrankovou remízou, byť jsme v samotném závěru měli štěstí, když za Málkem zvonila tyč. Do sestavy se vrátil po karetním trestu stoper Luděk Maceček.
20.10.Bez bodu. Otrokovice rozhodly ve druhé půliFRM - OTR 1:3, 12.kolo | Zdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - V rámci 12. kola MSFL jsme přivítali na domácí půdě Viktoriu Otrokovice a chtěli napravit nepovedené utkání s Petřkovicemi. To se však bohužel nezdařilo. Na vedení soupeře jsme ještě dokázali v první půle odpovědět, na další dva góly z druhé půle už však ne. Především druhý gól Otrokovic hned po rozehrání druhé půle byl ranou do plánů Valcířů na zisk bodů. Byť byly vzápětí šance na vyrovnání. Definitivně pak Lipinu zlomila třetí branka.
20.10.Strnad: Zase jsme si zápas prohráli samiFRM - OTR 1:3, 12.kolo | Zdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - Kdoví, jak by se utkání s Otrokovicemi vyvíjelo, kdyby ve druhé půli dělovka Patrika Strnada skončila místo na břevně v sítí. Bohužel vyrovnání jsme se nedočkali a soupeř posléze vstřelil branku na 3:1. Právě s mladým ofenzivním fotbalistou Valcířů jsme probírali domácí prohru. „Zase jsme si zápas prohráli sami. Nepředvedli jsme dobrý výkon,“ Konstatoval smutně Patrik.
19.10.V sobotu od 10:15 vyzvou Valcíři OtrokoviceFRM - OTR 1:3, 12.kolo | Zdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - V předposledním domácím utkání tohoto podzimu přivítají Valcíři ve Stovkách Otrokovice. Soupeř je na devátém místě tabulky a na venkovních hřištích se mu daří. Lipina má však jasný cíl, odčinit nezdar a vysokou porážku v Petřkovicích v minulém kole. Výkop je naplánován na sobotních 10:15! Všichni jste pochopitelně srdečně zváni a vítáni.
17.10.Žižka: Tu porážku beru na seberedPoslední utkání Valcířů na hřišti petřkovické Odry zanechalo v mnoha fanoušcích, kteří toto střetnutí shlédli, rozporuplné pocity. Frýdečtí totiž v Petřkovicích zcela propadli, navíc inkasovali ostudných šest branek.
16.10.MSFL načala druhou třetinu, Valcíři čtvrtíZdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - Aktuální ročník MSFL vstoupil v jedenáctém kole do své druhé třetiny. A byť se vstup do této části Valcířům vůbec nevyvedl, v části první se jim dařilo. Pojďme se za úvodní třetinou ohlédnout.
14.10.U19 ve Valmezu stoprocentníVLM - FRM 0:2, 11.kolo | Zdeněk PlánkaV a l a š s k é M e z i ř í č í - Starší dorost navázal na výhru se Zlínem B a ve Valašském Meziříčí splnil roli favorita. Domácí však svoji kůži lacino, o čem svědčí i to, že pojistku na 2:0 jsme přidali až v 87. minutě. Do střelecké listiny se po Vojtovi Kudláčkovi zapsal David Maceček. Premiérové čisté konto v Moravskoslezské dorostenecké lize si připsal brankář Daniel Majer. Svěřenci trenéra Romana Vojvodíka se aktuálně nachází na šestém místě tabulky.
13.10.Tvrdý políček v PetřkovicíchPTŘ - FRM 6:0, 11.kolo | Zdeněk PlánkaP e t ř k o v i c e - Krásné sobotní dopoledne nám v Petřkovicích pořádně zhořklo. V rámci 11. kola MSFL jsme na půdu soupeře přijížděli s bodovým záluskem, odjížděli však s šesti inkasovanými góly. Zápas se nám nevydařil po všech směrech, domácí naopak dohrávali utkání ve velké euforii.