Archiv článků

V dubnu 2023 vyšly tyto články:

29.4.Mladá dravost z Baníku zvítězilaFRM - OSB 0:3, 26.kolo | Michal RaškaVe 26. kole MSFL bylo na Stovkách k vidění miniderby mezi Frýdkem-Místkem a béčkem Baníku. Hosté se už v jedenácté minutě ujali vedení díky šťastné střele Chukwudiho. Druhá branka padla až v 69. minutě z kopačky Marka Jaroně. Střeleckou listinu uzavřel v 83. minutě Denis Látal. Ostravská rezerva zvítězila 3:0.
27.4.Miniderby s béčkem BaníkuFRM - OSB 0:3, 26.kolo | Michal RaškaVe 26. kole MSFL nás čeká miniderby s rezervou Baníku Ostrava. Podzimní vzájemný zápas skončil ve prospěch svěřenců Milana Chalupy a to poměrem 3:1. Baník půjde do tohoto utkání ze třetí pozice, zatímco Válcovny z desáté. Úvodní výkop zápasu je v sobotu 29. dubna od 16:00 na Stovkách.
25.4.Přehled zápasů - 17. týdenMichal RaškaV týdnu 24. 4. - 30. 4. se naši muži utkají doma s rezervou Baníku Ostrava. Dorost zavítá do Brna, kde se utká s béčkem Zbrojovky. Rezerva našeho dorostu přivítá Dobrou. Starší žáci odehrají zápas v Karviné, zatímco mladší ve Vsetíně. Béčka žáků se utkají doma s Petřkovicemi.
22.4.Z Blanska se třemi body!BLA - FRM 0:1, 25.kolo | Michal RaškaVe 25. kole MSFL zavítal Frýdek-Místek na půdu Blanska, které na domácím trávníku zvítězilo pět zápasů v řadě. Jedinou branku utkání vstřelil ve 23. minutě Patrik Rubý. Válcovny tak navázaly na poslední zápas s Uherským Brodem a získaly další tři body po výhře 1:0.
20.4.Soustředíme se na svůj výkon, PištěkBLA - FRM 0:1, 25.kolo | Michal RaškaVe 25. kole MSFL se Frýdek-Místek vydá do jihomoravského kraje, kde se střetne s Blanskem. To na domácí půdě v jarní části zatím neobdrželo ani jednu branku a v tabulce se nachází o tři body před Lipinou na deváté pozici. Úvodní výkop utkání je v sobotu 22. dubna od 16:00 hodin.
17.4.Přehled zápasů - 16. týdenMichal RaškaV týdnu 17. 4. - 23. 4. se naši muži vydají do Blanska. Dorost ve velmi důležitém utkání přivítá Opavu. Rezerva dorostu zavítá do Fryčovic. Starší žáci se v neděli utkají doma se Slováckem. Mladší se představí ve Vítkovicích. Rezerva žáků odjede do Jablunkova.
15.4.Čtyři góly Uherskému Brodu!FRM - UHB 4:1, 24.kolo | Michal RaškaVe 24. kole MSFL se Válcovny utkaly doma s Uherským Brodem. Do začátku zápasu vstoupili domácí velmi aktivně a ve 25. minutě otevřel brankový účet Střelec. O pět minut později zvýšil náskok Obuch. Těsně před poločasovou přestávkou snížil Lorenc. Úvod druhé půle patřil hostům, ale následně se Frýdek-Místek dostal zpět do utkání, kdy v 77. minutě přidal třetí branku Rubý a v závěru potvrdil tři body Barkov. Lipina porazila Uherský Brod 4:1.
13.4.V domácím prostředí musíme zvítězit, PištěkFRM - UHB 4:1, 24.kolo | Michal RaškaPo nevydařeném anglickém týdnu se Válcovny budou snažit získat tři body doma proti Uherskému Brodu. Podzimní vzájemné utkání skončilo těsnou výhrou soupeře. Úvodní výkop 24. kola MSFL je v sobotu 15. dubna od 16:00 hodin.
12.4.Opustil nás Vilém VlkMichal RaškaVe věku 96 let nás opustil dlouholetý hlasatel fotbalových utkání Frýdku-Místku, sportovní redaktor, pamětník, kronikář a fanoušek do posledního dechu pan Vilém Vlk. Děkujeme za Vše. Celé rodině přejeme upřímnou soustrast.
11.4.Přehled zápasů - 15. týdenMichal RaškaV týdnu 10. 4. - 16. 4. se muži představí doma proti Uherskému Brodu. Dorost zavítá do Uherského Hradiště. Rezerva dorostu se nejprve ve středu utká v Lískovci s Jablunkovem a o víkendu doma s Příborem. Starší žáci zamíří do Opavy, zatímco mladší přivítají Šumperk. Béčka žáků poměří v Lískovci síly se Starou Bělou.
9.4.V Uničově těsná prohraUNI - FRM 2:1, 23.kolo | Michal RaškaVe 23. kole MSFL se Frýdek-Místek vydal do Uničova zopakovat podzimní vítězství na Stovkách. V první půli padla jedna branka z kopačky Aleše Krče. Ve druhé části zápasu se sice povedlo srovnat Barkovovi, ale před koncem zápasu Nevřela smolně tečoval střelu Vichty, která skončila ve frýdeckomístecké svatyni. Válcovny prohrály v Uničově 1:2.
7.4.„Čeká nás těžký soupeř se zkušeným trenérem,“ Robert PištěkUNI - FRM 2:1, 23.kolo | Michal RaškaVe 23. kole Moravskoslezské fotbalové ligy se Frýdek-Místek představí na půdě Uničova. Vzájemné utkání na podzim skončilo vítězstvím Válcoven 3:1. V průběžné tabulce se nedělní soupeř nachází na sedmé pozici, zatímco Lipina je aktuálně na 11. místě. Výkop zápasu je v neděli 9. dubna v 10:15 hodin.
5.4.Frýdeckomístečtí na Hlučín nestačiliFRM - HLU 0:2, 19.kolo | Michal RaškaV dohrávce 19. kola MSFL se Válcovny utkaly se druhým Hlučínem. Do utkání vstoupili domácí aktivně, ale v jednadvacáté minutě se hosté ujali vedení po brance Ptáčka. O pár minut později přišla individuální chyba, kterou potrestal Smékal. Druhá půle už branku nepřinesla a Hlučín tak získal tři body po výhře 2:0.
3.4.Přehled zápasů - 14. týdenMichal RaškaV týdnu 3. 4. - 9. 4. se naši muži ve středu utkají s Hlučínem a o víkendu se představí na půdě Uničova. Dorost se znovu ukáže na domácím trávníku a to proti Znojmu. Rezerva odcestuje do Českého Těšína. Starší žáci už ve středu zamíří do Olomouce. Mladší žáci v pátek do Třince a rezervy do Krnova.
3.4.Zápas s Hlučínem bereme prestižně, Robert PištěkFRM - HLU 0:2, 19.kolo | Michal RaškaV dohrávce 19. kola se na domácí půdě utkáme s Hlučínem. Zápas byl odložen kvůli úmrtí hlučínského hráče Lukáše Lehnerta. Vzájemný zápas na podzim skončil výhrou Válcoven 1:0. Výkop utkání je ve středu 5. dubna v 16:30 hod.
2.4.Dobrý výkon na body nestačilSLB - FRM 2:1, 22.kolo | Michal RaškaVe 22. kole Moravskoslezské fotbalové ligy se Frýdek-Místek představil v Kunovicích proti rezervě Slovácka. V první půli byl k vidění vyrovnaný průběh utkání s gólem na každé straně. Po změně stran se soupeř dostal podruhé v utkání do vedení. Posléze si Válcovny vytvořily několik šancí ke srovnání, ale domácí brankář tyto příležitosti pokryl. Lipina tak po dvou výhrách v řadě, i přes dobrý výkon, odjíždí s prázdnou.