Archiv článkůV červnu 2020 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.6.Květnové kalendáriumzpF r ý d e k-M í s t e k - Máme tu začátek nového měsíce, což signalizuje, že se tradičně ohlížíme za měsícem uplynulým z hlediska narozenin osob spjatých z frýdecko-místeckým fotbalem. V květnu například oslavila 76. narozeniny ikona Válcoven obránce Ladislav Kubalák.
1.6.Přehled zápasů v týdnu od 1. do 7. 6. 2020zpPřehled utkání všech týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 1. do 7. června 2020.
4.6.Valcířky opět trénují a lákají nové hráčkyzpF r ý d e k-M í s t e k - 1. června začaly naše dívčí týmy opět společně trénovat. My jsme se ale zaměřili především na trénink středeční, který se konal 3. června. Byl to totiž také zároveň trénink náborový. Potenciální nové hráčky si mohly vyzkoušet trénink a zároveň se podívat, jak vládne v partě Valcířek skvělá nálada a parta.
4.6.Covid ligu začínáme zápasem v Dolním BenešověRobert SchedlingBěhem června se odehraje Covid letní liga, které se zúčastní čtyři celky z Moravskoslezské fotbalové ligy. Valcíři se tak postupně porovnají s Dolním Benešovem, Petřkovicemi a Hlučínem.
5.6.Opustil nás Laco Simanred.F r ý d e k-M í s t e k - Velice smutná zpráva nás zastihla ve Stovkách. Ve čtvrtek nás náhle opustil ve věku 71 let hlavní pořadatel Laco Siman.
5.6.Valcíři s Dolním Benešovem mocně dotahovali | redNa úvod turnaje s názvem Letní Covid liga remizovali Valcíři v Dolním Benešově 3:3. Bonusový bod si následně připsali domácí, kteří v penaltovém rozstřelu vyhráli 4:2.
6.6.Dobře rozjetý zápas se U18 zvládnout nepovedloFRM - LSK 2:5, 0.kolo | zpF r ý d e k-M í s t e k - V pořadí třetím utkání v rámci turnaje šesti čekal na U18 nejpikantnější souboj. V páteční podvečer jsme přivítali A-tým Realu Lískovec. Dobře rozjetý zápas se ve druhé půli nepovedlo zvládnout ke zdárnému konci. Naopak, po laciných chybách získal soupeř rozhodující náskok.
7.6.Lepší výsledek pokazila slabá produktivitaKRN - FRM 2:0, 0.kolo | rsDevatenáctka odehrála čtvrté přípravné utkání. Tentokráte se mladí Valcíři porovnali s muži FK Krnov.
8.6.Přehled zápasů v týdnu od 8. do 14. 6. 2020zpPřehled utkání všech týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 8. do 7. června 2020.
8.6.Mladší dorost sehrál zápasy s TřincemzpF r ý d e k-M í s t e k - První zápasy po koronavirové pauze sehráli naši mladší dorostenci. Do Stovek jsme si pozvali Třinec. U17 těsně prohrála, U16 slavila vítězství 4:2.
9.6.Dvě výhry U13, U12 dvakrát remizovalazpF r ý d e k-M í s t e k - Mladší žáci mají při svých zápasech štěstí na slunečné počasí. Kategorie U13 i U12 sehrály své duely v letním počastí. U13 si připsala dvě výhry, když nejprve porazila starší žáky Petřkovic a posléze U13 Vítkovice. U12 dvakrát remizovala, s Novým Jičínem a Frýdlantem nad Ostravicí.
10.6.Starší žáci nadělili soupeřům dvakrát sedm gólůzpF r ý d e k-M í s t e k - S vysokými výhrami vzešli starší žáci ze svých přátelských duelů. Naše týmy U15 a U14 svorně porazily soupeře 7:0. U15 zvítězila nad mladším dorostem Frýdlantu nad Ostravicí, U14 nad Vítkovicemi.
10.6.První výhra v přípravě, Valcíři zdolali Polanku | redValcíři si v přípravném období připsali první úspěch, když na domácím stadionu porazili Polanku 3:1.
11.6.Valcířky reprezentovaly na Hodonín cupuzpF r ý d e k-M í s t e k - Na fotbalové dobrodružství vyrazily v sobotu 6. června naše dívčí týmy. Cesta to byla dlouhá, Valcířky totiž odehrály turnaj až na jihu Moravy v Hodoníně.
12.6.Petřkovice rozhodly zápas v první půliFRM - PTŘ 2:4, 0.kolo | redAni ve druhém zápase v turnaji Letní Covid ligy nevítězíme. Na domácím trávníku podlehli A muži Petřkovicím 2:4.
13.6.U18 sestřelil v Libhošti ŠimíčekLBH - FRM 5:0, 0.kolo | zpL i b h o š ť - Poprvé v turnaji šesti neprovázel U18 déšť a absolutně zamračená obloha. Možná by to ale v pořadí čtvrtém utkání turnaje naši fotbalisté brali. Hrálo se totiž za horkého, dusného počasí. A jakoby se Valcíři v těchto podmínkách také fotbalově "udusili". Z Libhoště se totiž vraceli s nelichotivým výsledkem.
15.6.Přehled zápasů v týdnu od 15. do 21. 6. 2020zpPřehled utkání všech týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 15. do 21. června 2020.
16.6.Stovky ožijí turnajem dětských domovůzpF r ý d e k-M í s t e k - V neděli 21. června budou Stovky součástí krásné fotbalové akce. Konat se zde bude i za podpory MFK Frýdek-Místek z.s. turnaj dětských domovů a Adry.
16.6.Muže čeká poslední zápas první fázeRedakceKvůli pandemii korona viru se letní příprava rozdělila do dvou fází. Tu první zakončí Valcíři zápasem Letní ligy v Hlučíně.
16.6.Gólové hody dorostuzpF r ý d e k-M í s t e k - Naše dorostenecké týmy si v uplynulém týdnu zastřílely. U18 si "odskočila" z turnaje šesti a vysoko zvítězila nad muži Řepišť. U17 doslova rozstřílela A-tým Hukvald, stejně si počínala i naše U16 proti dorostu Sedlišť.
Další stránky
12>>