Archiv článkůV lednu 2020 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
2.1.Trenér Schedling / U12: Pokroky vidět jdouzpF r ý d e k-M í s t e k - První půlrok v kategorii mladších žáků mají za sebou hráči naší U12. Přechod z přípravek do žákovské kategorie přinesl pro kluky řadu nových věcí. Jak se z podzimem popasovali, jsme se ptali trenéra Roberta Schedlinga.
2.1.Přesně za týden začne áčku přípravarsUž jen týden se budou hráči A týmu připravovat individuálně, ve čtvrtek 9. ledna jim ale začne ostrá příprava na odvetnou část MSFL.
3.1.Trenér Rojíček / U13: Výhra podzimu? Že je Ondra v pořádkuzpF r ý d e k-M í s t e k - U13 předváděla na podzim solidní výkony, brzdilo ji však proměňování šancí a s tím spojená nízká produktivita. To však ustupuje do pozadí ve srovnání s tím, že se Valcířům nevyhnuly zdravotní problémy, a to i bohužel vážné. To vše jsme probírali v našem povídání s trenérem Martinem Rojíčkem.
3.1.Do Stovek dorazil účastník Ligy mistrůredPřed nedávnem na slavném barcelonském Camp Nou, nebo na dortmundském Signal Iduna Parku, a teď, ve frýdecko-místeckých Stovkách.
5.1.Trenér Vojvodík / U18: Loňská náročná sezóna se zúročilazpF r ý d e k-M í s t e k – U18 má za sebou podzim v horní části tabulky, byť si přál být trenér Roman Vojvodík ještě o trochu výše. Největší radost mu však udělalo to, že se z U18 se stal plnohodnotný tým a zúročila se tak náročná minulá sezóna v podobě stabilizace dorosteneckých týmů.
5.1.Matěj Hýbl zkusí štěstí v TeplicíchrsPětadvacetiletý levý obránce Lipiny Matěj Hýbl se z kraje týdne zapojí do přípravy teplického klubu. Hýbl prozatím ve Stovkách odehrál 30 utkání, ve kterých vstřelil dvě branky.
6.1.Přehled zápasů v týdnu od 6. do 12. 1. 2020zpPřehled zápasů v týdnu od 6. do 12. 1. 2020.
7.1.Dorosty odstartovaly přípravuzpF r ý d e k-M í s t e k - Jako první odstartovaly přípravu na jarní část soutěže naši dorostenci. Konkrétně kategorie U18, U17 a U16. U19 vstoupí do přípravy ve čtvrtek.
8.1.Teplý na zkoušku do ProstějovarsKvůli zranění stihl útočník Valcířů Jakub Teplý odehrát na podzim pouze čtrnáct utkání. V nich ale dokázal nastřílet deset branek, což z něj udělalo nejlepšího střelce frýdecko-místeckého celku.
8.1.Teplý: Vše se seběhlo strašně rychlersFrýdecko-místecký odchovanec Jakub Teplý má prozatím na svém kontě sedm prvoligových utkání v dresu jihlavské Vysočiny. Asi jako každý fotbalista by byl rád, kdyby toto číslo v jeho kariéře ještě narostlo. Před naším podzimním kanonýrem stojí ale teď jiná výzva.
9.1.Do zimní přípravy vstoupili i žácizpF r ý d e k – M í s t e k – Po dorosteneckých kategoriích odstartovali ve středu 8. ledna zimní přípravu i žáci. Do tréninku se vrhly všechny kategorie, tedy U15, U14 i mladší žáci U12 a U13.
10.1.Trenér Hubník se ujal svého žezlarsValcíři mají za sebou úvodní trénink letošní zimní přípravy. Na vše pak bedlivě na hřišti dohlížel nový kouč Lipiny Michal Hubník.
10.1.V přípravě je také i nejstarší dorostrsSvůj úvodní trénink mají za sebou hráči frýdecko-místecké U19. Ty čeká pod vedení trenérské dvojice Jan Žižka – Jakub Hottek hodně perné jaro, jelikož mladí Valcíři budou v odvetách bojovat o postup do nejvyšší dorostenecké soutěže.
12.1.Brankář Bárta na zkoušku do slovenského PohroniersV jarních odvetách se budeme nejspíš muset obejít bez služeb zkušeného brankáře Michala Bárty. Ten odchází do slovenského prvoligového celku FK Pohronie.
13.1.U16 zvítězila nad VítkovicemizpF r ý d e k-M í s t e k – Jako první ze všech mládežnických týmů odehrála přípravný zápas U16. A byl to velice solidní start. Svěřenci trenérů Karla Orla a Miroslava Onufera zvítězili 4:3 a vrátili tak Vítkovicím prohru z posledního mistrovského utkání. Zápas mají za sebou i U18 a U17, v modelovém utkání si zahráli proti sobě.
13.1.Přehled zápasů v týdnu od 13. do 19. 1. 2020zpPřehled zápasů v týdnu od 13. do 19. 1. 2020.
15.1.Soustředění zakončíme duelem s TrenčínemrsPočátkem tohoto týdne odjeli A muži na krátké kondiční soustředění do Uherského Brodu, kde měli ke své přípravě výborné podmínky. Vše pak zakončíme prvním letošním zápasem s ligovým Trenčínem.
15.1.Dvojnásobný slovenský mistr nad naše sílyTRE - FRM 5:0, 0.kolo | rsSe slovenskými ligovými celky, které začínají na písmeno "T", se nám zkrátka nedaří. Před šesti lety jsme v přípravě prohráli v Trnavě 5:0, stejným výsledkem skončil rovněž i náš přípravný zápas v Trenčíně.
15.1.Hubník: Nedělejme z toho závěry, soupeř byl opravdu kvalitnírsI když jeho svěřenci na úvod zimní přípravy vysoko prohráli se slovenským ligistou z Trenčína, nebere to kouč Valcířů Michal Hubník jako potupu. Ba naopak, na naší hře viděl spoustu pozitivních věcí, leč scházela lepší produktivita.
16.1.Dorost se účastní futsalové ligyzpF r ý d e k-M í s t e k - Zpestřením pro dorostenecké kategorie U18, U17 a U16 je v zimní přípravě účast v 2. frýdecko-místecké lize v sálové kopané.
Další stránky
12>>