Archiv článkůV únoru 2020 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
29.2.Valcíři generálku zvládli, Varadi vstřelil 4 gólyFRM - SKS 9:0, 0.kolo | rsOsmý tým divizní skupiny E byl posledním soupeřem Valcířů v letošní zimní přípravě. Hubníkovic družina svého soupeře ze Skaštic jasně přehrála, po změně stran navíc odevzdanému soupeři nasázela dalších sedm branek, takže Lipina v generálce zvítězila vysoko 9:0.
27.2.Valcíře posílil záložník Jiří KiškarsKádr třetiligových Valcířů se zdá být již uzavřen. Poslední změnou je příchod jednadvacetiletého krajního záložníka či obránce Jiřího Kišky z druholigového Prostějova.
26.2.Žáci se předvedli v Praze a v Hlučíně v dobrém světlezpF r ý d e k-M í s t e k - Třetí únorový týden byl především ve znamení pražského herního soustředění starších žáků v Praze, během nějž odehráli zápasy se Spartou Praha a Kladnem. Dařilo se mladším žákům, kteří se dobrými výkony prezentovali proti Hlučínu.
25.2.Hammer: Stále mám ještě co zlepšovatrsJeště na podzim byl krajní obránce Tomáš Hammer kapitánem frýdecko-místecké U18. V zimní přípravě se ale rodák ze Sedlišť přesunul o kategorii výše. Na svém kontě má už také dva starty za třetiligové áčko Valcířů.
25.2.Přehled zápasů v týdnu od 24. 2.. do 1. 3. 2020zpPřehled utkání všech týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 24. února do 1. března 2020.
24.2.I zahraniční soupeři prověřili naše dorostyzpF r ý d e k-M í s t e k - Velice plodný byl na přípravné zápasy uplynulý týden kategorií U18, U17 a U16. Tedy především pro poslední dvě zmíněné, které sehrály dvě utkání. V úterý proti Polskému Plocku, v sobotu pak U16 proti Púchovu a U17 proti mužům Palkovic.
24.2.MFK FM z.s.: Chod A-týmu je pro nás sportovně nepřijatelnýred.F r ý d e k-M í s t e k - Vyjádření Městského fotbalového klubu Frýdek-Místek z.s. k současné situaci ohledně A-týmu.
23.2.Bárta stráví jaro na SlovenskursChvíli to vypadalo, že se třicetiletý brankář Michal Bárta přesune ze Stovek do Pohronie. Tohle angažmá Bártovi nevyšlo, rodák z Chlumce nad Cidlinou ale na Slovensku přeci jen bude působit.
22.2.Přehled zápasů v týdnu od 17. do 23. 2. 2020zpPřehled utkání všech týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 17. do 23. února 2020.
22.2.Trochu rozporuplná porážka s ProstějovemPRO - FRM 10:0, 0.kolo | rsProhrát s týmem z vyšší soutěže není až tak nezvyklé. Valcíři ale na přípravný duel s druholigovým Prostějovem musí co nejdříve zapomenout.
21.2.Nejstarší dorost si s chutí zastřílelFRM - OCE 12:0, 0.kolo | rsDevatenáctka sehrála další přípravné utkání, mužům Ostravice mladí Valcíři pěkně nadělili.
21.2.Áčko čeká příprava s druholigovým ProstějovemPRO - FRM 10:0, 0.kolo | rsZimní příprava se Valcířům pomalu krátí. O tomto víkendu je čeká v pořadí již osmé střetnutí, tentokráte poměříme síly s druholigovým 1. SK Prostějov.
20.2.Heroické výkony starších žáků proti SpartězpP r a h a - Skvělé výkony předvedli starší žáci v rámci herního soustředění v Praze proti Spartě Praha. Ano, oba týmy našich starších žáků sice nakonec prohrály, podstatné ovšem je, po jakých výkonech. A ty byly bez patosu zkrátka chvályhodné.
19.2.Čtyři partie žáků s KroměřížízpF r ý d e k-M í s t e k – Uplynulý víkend byl pro žáky ve znamení zápasů s Kroměříží. Dá se říct, že to byla kroměřížská neděle. Mladší žáci přivítali soupeře doma, starší žáci vyrazili na Hanou. Všechny čtyři zápasy pak měly jedno pojítko, silný vítr.
19.2.U9 se zúčastnila prestižních turnajůzpF r ý d e k-M í s t e k - Naši malí Valcíři z U9 si rozhodně na nudu stěžovat nemohou. Během posledních čtrnácti dnů se totiž svěřenci trenérů Konečného, Tarkoše a Hrůzka zúčastnili hned čtyř turnajů a rozhodně se neztratili.
18.2.Petr Sostřonek slaví životní jubileum!zpF r ý d e k-M í s t e k - 60. narozeniny slaví 18. února bývalý brankář frýdecko-místeckých Válcoven Petr Sostřonek. Gratulujeme ke krásnému životnímu jubileu a přejeme vše nejlepší!
17.2.U18 sbírala zkušenosti proti mužům Lučiny, U16 kralovalazpF r ý d e k-M í s t e k - Uplynulý víkend poslal do hry U18 proti mužům Lučiny. U16 sehrála další ofenzivní představení, když nedala šanci dorostu Starého Města. U17 měla zápasové volno.
15.2.Přehled zápasů v týdnu od 10. do 16. 2. 2020zpPřehled utkání všech týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 10. do 16. února 2020.
15.2.Tentokráte byli Ostravané nad síly naší U19OSB - FRM 7:3, 0.kolo | rsV krátkém sledu odehráli mladí Valcíři další přípravné utkání s ostravským Baníkem. Tentokráte proti Žižkovým svěřencům stála baníkovská U18.
15.2.Příprava s Rybnikem áčku nevyšla dle představRYB - FRM 6:2, 0.kolo | rsPřípravné utkání s polským ROW Rybnik prohráváme 6:2.
Další stránky
12>>