Archiv článkůV březnu 2019 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
1.3.Výhru nad Nory zařídil Lukáš VychodilTUR - FRM 0:1, 0.kolo | rsVe druhém přípravném utkání v tureckém Beleku porážíme norský celek Club Os Turnforening 1:0.
1.3.Soustředění v Turecku chválí i ti zkušeníkh, rsNa slovíčko s Kristýnou si tentokráte našli čas jedni z nejzkušenějších hráčů v našem A týmu. Na balkon zavítal útočník Adam Varadi a středopolař Michal Skwarczek. Co zajímavého v rozhovoru oba řekli? Zde vám přinášíme přepis toho, co na kameru pověděli.
2.3.Valcíři potrápili běloruský Luch MinskMIN - FRM 2:1, 0.kolo | rsPodle papírových předpokladů se očekávalo, že si prvoligový běloruský celek z Minsku s třetiligovými Valcíři snadno poradí. Frýdečtí ovšem houževnatým výkonem bojovali až do samého konce o remízu. Na tu nakonec Žižkovi nedosáhli, i tak to byl výkon, na kterém se v jarní sezoně dá určitě stavět.
3.3.Přehled zápasů v týdnu od 25.2. do 3.3.2019rsPřehled přípravných utkání všech týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 25. února do 3. března 2019.
3.3.U19 remizovala s A-týmem Kys. Nového MestaKYS - FRM 2:2, 0.kolo | Zdeněk PlánkaK y s u c k é N o v é M e s t o - K další přípravě vyrazila naše U19 do Kysuckého Nového Mesta. Proti tamnímu A-týmu pak předvedla dobrý, sympatický výkon. Dokonce se dostala na začátku druhé půle do vedení 2:0. Soupeř se však nevzdal a nakonec dokázal srovnat. I přesto se dá referovat o duelu z našeho pohledu kladně, jde vidět, že před začátkem soutěže jde forma nahoru.
4.3.U19: Hráli jsme s chutí, pochvaloval si trenér VojvodíkzpK y s u c k é N o v é M e s t o - Start Moravskoslezské dorostenecké ligy se nezadržitelně blíží a Valcíři optimalizují formu. Vypadá to, že je před prvním mistrovským utkáním solidní. Svěřenci trenéra Romana Vojvodíka předvedli proti A-týmu Kysuckého Nového Mesta dobrý výkon a ze Slovenska si odvezli remízu 2:2. Do sestavy se navíc po delší době vrátil David Maceček, nejen kvůli tomu měl kouč staršího dorostu důvod ke spokojenosti.
5.3.U19 / Bányácski: Máme na to, abychom hráli o postupVIT - FRM 4:1, 0.kolo | zpF r ý d e k-M í s t e k - Starší dorost remizoval v sobotu v přípravném utkání s A-týmem Kysuckého Nového Mesta. Nejen o utkání, ale především o průběhu dosavadní zimní přípravy, jsme si povídali s nejlepším střelcem týmu podzimní části, stoperem Markem Bányácskim.
6.3.Žižka: Byli jsme v místech, kde jezdí i LeicesterrsValcíři absolvovali v uplynulém týdnu herní soustředění v tureckém Beleku. Krátce jsme se k tomu vrátili s trenérem A týmu, Janem Žižkou.
6.3.U14 se dařilo, U15 dostala políček v HlučínězpF r ý d e k-M í s t e k - Starší žáci měli v uplynulém týdnu na programu venkovní zápasy. U14 se dařilo, nejprve porazila Výběr Kysuc vysoko 14:0, a pak si poradila i s Hlučínem. To U15 dostala v Hlučíně nečekaný políček a prohrála 2:7.
6.3.Mladší dorostenci mají za sebou kvalitní zápasyzpF r ý d e k-M í s t e k - Mladší dorostenci si pro další přípravný víkend pozvali do Stovek týmy Starého Města a Karviné. V ostrém a vyhecovaném utkání porazila U17 dorost Starého Města 3:1. U16 odehrála proti Karviné kvalitní zápas, leč na výhru to nakonec nestačilo. Trenéři si ale zápasy chválili.
6.3.V přípravě zdolali Valcíři divizní FrýdlantFRM - FRY 4:2, 0.kolo | rsKrátce po svém návratu ze slunného Turecka poměřili Valcíři síly s ambiciózním divizním týmem 1. BFK Frýdlant n. O. Utkání, které se odehrálo na tréninkovém hřišti ve Staříči, se rozhodlo už v prvním poločase, který Frýdečtí vyhráli rozdílem tří branek (4:1).
8.3.Valcíře posílil záložník Lukáš DudarsDo úvodního jarního kola MSFL zbývá již jen pár dnů. A klubové vedení MFK nezahálí. Hlásí totiž další posílení kádru, když k nám přichází dvaadvacetiletý záložník Lukáš Duda.
9.3.V generálce jsme dali Opavě B pět branekFRM - OPB 5:1, 0.kolo | rsValcíři mají za sebou vydařenou generálku, kdy si na hlavním hřišti ve Stovkách poradili s ambiciózním divizním celkem z Opavy 5:1.
9.3.Mladší žáci si připsali výhry proti KarvinézpF r ý d e k-M í s t e k - V rámci přípravy na jarní část dorazila do Stovek otestovat naše mladší žáky Karviná. V sychravém, nevlídném sobotním počasí nejprve zvítězila U13 na velkém hřišti 3:2, následně porazila soupeře i U12. Která hrála na tradičních rozměrech pro svoji kategorii.
10.3.Přehled zápasů v týdnu od 4.3. do 10.3.2019rsPřehled přípravných utkání všech týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 4. března do 10. března 2019.
10.3.U19: Obrat v závěru utkání přinesl výhru v generálceFRM - DBR 3:2, 0.kolo | Zdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - Generálku na start Moravskoslezské dorostenecké ligy zvládli Valcíři vítězně. Výhra to však byla kostrbatá. A-tým Dobré se ukázal jako nepříjemný protivník, zatímco našemu celku se příliš nedařilo. V závěru utkání však ukázali svěřenci trenéra Vojvodíka vůli, když dokázali otočit nepříznivý výsledek.
11.3.Starší žáci absolvovali generálky na jaro proti TřincizpF r ý d e k-M í s t e k - Starší žáci zakončili zimní přípravu generálkou na jarní start MSŽL proti Třinci. U15 si připsala výhru, o které rozhodla suverénním výkonem v druhém dějství. U14 naopak musela skousnout prohru. Už ve středu čeká na oba naše týmy první jarní mistrovský zápas. Doma přivítáme Sigmu Olomouc.
12.3.V autobuse zbývá už jen pár místredPojeďte s áčkem společně v pátek do Kroměříže.
13.3.Starší žáci vstoupili do jara domácími zápasy se Sigmou OlomouczpF r ý d e k-M í s t e k - Jako první ze všech týmů Frýdku-Místku odstartovali jaro starší žáci. A start to nebyl jednoduchý. Ve Stovkách jsme přivítali Sigmu Olomouc. U15 si připsala vítězný vstup do jara a po výborném výkonu porazila soupeře 3:1. To U14 se vůbec nedařilo a bohužel si připsala vysokou prohru.
13.3.U19 | Daniel Packo: Na jaro jsme připraveni, přípravu jsme odmakaliZdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - Starší dorost v sobotu odstartuje domácím zápasem s Opavou jarní část Moravskoslezské dorostenecké ligy. Jak už bylo na podzim několikrát zmíněno, v kádru Valcířů je několik talentovaných mladíků. Jedním z nich je i teprve šestnáctiletý záložník Daniel Packo. Dana jsme se ptali na uplynou přípravu a samozřejmě i na blížící se start ligy.
Další stránky
123>>