Archiv článkůV srpnu 2018 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
31.8.Moravskoslezský kraj je vítězem Kouba Cupu i za přispění hráčů MFK F-MrsVýběr Moravskoslezského kraje, za který hráli také tři naši odchovanci, se raduje z vítězství ve 24. ročníku Kouba Cupu, tradiční akce pro nejlepší hráče věkové kategorie starších hráčů U15. Druhé místo berou hosté ze Západoslovenského futbalového zväzu a třetí skončil výběr Pražského FS.
31.8.V sobotu proti venku stoprocentnímu UničovuFRM - UNI 2:1, 5.kolo | Zdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - Po pohárovém úterý tu máme opět MSFL a další domácí zápas. V sobotu přivítáme ve Stovkách od 16:30 tým Uničova. Ten sice na začátku sezóny nevyhrává doma, na hřištích soupeřů je však stoprocentní. Nečeká nás tedy rozhodně nic jednoduchého. Lipina je v tabulce na pátém místě se sedmi body. Uničov je desátý jen o bod právě za námi.
30.8.Prohlášení MFK Frýdek-Místek, z.s.MFK Frýdek-Místek z.s.Prohlášení MFK Frýdek-Místek, z.s. ohledně tzv. individuálních tréninků mládeže.
29.8.S Honzou Farským o Opavě a před UničovemFRM - OPA 0:5, 0.kolo | Zdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - Honza Farský byl v úterý jediným pamětníkem poslední výhry nad Opavou a historie se bohužel nepřepisovala. SFC potvrdil roli favorita a přehrál nás v jasném poměru. S obráncem Valcířů jsme si však povídali nejen o pohárovém utkání, ale také o nadcházejícím zápas s Uničovem v rámci MSFL.
28.8.Konec v poháru. Opava potvrdila roli favoritaFRM - OPA 0:5, 0.kolo | Zdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - Naše cesta v domácím poháru končí ve druhém kole. Prvoligová Opava potvrdila ve Stovkách roli favorita a o svém postupu rozhodla prakticky už v první půli, kdy si vypracovala tříbrankový náskok. Ten ve druhém dějství ještě navýšili. Valcířům se rozhodně nedala upřít snaha, kvalita soupeře se ale projevila jednoznačně.
27.8.Mrkvička: Brzký gól dostal Rýmařov na koněRYM - FRM 2:1, 4.kolo | Zdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - V kádru A-týmu Valcířů najdeme tuto sezónu řadu mladíků. Jedním z nich je i Adam Mrkvička, který sbírá první zkušenosti s MSFL. S Adamem jsme si povídali o utkání s Rýmařovem, které pro nás bohužel znamenalo první prohru v sezóně. Řeč přišla i na blížící se pohárový duel s Opavou.
27.8.Odchovanec Jakub Koutný hraje v NěmeckursO našich odchovancích, kteří se díky fotbalu dostali až do zahraničních klubů, jsme už pár článků napsali. Málokdo ale možná ví, že v Německu působí také další z našich mládežníků, Jakub Koutný.
27.8.Čeká nás známý soupeř a přece jiný zápasFRM - OPA 0:5, 0.kolo | Zdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - Několik sezón jezdila Opava do Stovek k utkáním Fortuna národní ligy, nyní přivítáme slezský tým opět. Situace ale bude tentokrát zcela odlišná. Valcíři hrají MSFL, zatímco Opava slavila v uplynulé sezóně vysněný postup do první ligy. V 2. kole domácího poháru tak přivítáme známého soupeře, ale konstelace bude jiná. O favoritovi utkání není pochyb. Opava se sice ve své nováčkovské sezóně trápí, rozdíl dvou lig však rozdává karty jasně. Nicméně, MOL Cup má svá specifika a o překvapení v této soutěži rozhodně není nouze.
26.8.Žižka po Rýmařovu: Rozhodla produktivitaRYM - FRM 2:1, 4.kolo | Zdeněk PlánkaR ý m a ř o v - Natáhnout úspěšnou sérii se bohužel v rámci 4. kola MSFL nepovedlo. V Rýmařově jsme poprvé okusili hořkost porážky. Trenér Jan Žižka nepřičítal prohru brzkému gólu soupeře, ale nízké produktivitě, která byla v minulých utkáních naší doménou. Z prohry ale nedělal hrozivé závěry, vždy nás čeká ještě pořádná porce zápasů.
25.8.Přehled zápasů v týdnu od 20. 8. do 26. 8. 2018rsPřehled utkání týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 20. do 26. srpna 2018.
25.8.U19 se proti Zbrojovce srdnatě rvalaFRM - BRB 2:3, 4.kolo | Zdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - V naprosto rozdílných klimatických podmínkách, než které panovaly v předchozích týdnech, vyběhli starší dorostenci do domácího duelu proti Zbrojovce Brno B. Hosté začali náporem, který nás trochu zaskočil. Postupně jsme však hru vyrovnali, i přesto jsme ale do druhého dějství odcházeli s dvougólovým mankem, které jsme však heroickým výkonem srovnali. Jihomoravané však přidali ještě jeden zásah a slavili těsnou výhru.
25.8.Dvanáctka slaví první ligové vítězstvíKAR - FRM 2:5, 2.kolo | rsNaši nejmladší žáčci z U12ky si připisují do ligové tabulky první tři body. Mladí Valcíři dokázali nepříznivý vývoj v Karviné zvrátit a po zásluze i zvítězit 5:2.
25.8.První prohra přišla v RýmařověRYM - FRM 2:1, 4.kolo | Zdeněk PlánkaR ý m a ř o v - Po povedeném vstupu do sezóny jsme si v Rýmařově brousili zuby na další úspěšný zápas. Dopadlo to však bohužel jinak. Soupeř nám uštědřil první porážku v sezóně. Výrazně si pomohl brankou již ve 2. minutě, na kterou navázal dalším gólem v druhé půli. Místo kýženého vyrovnání jsme se dočkali pouze snížení z kopačky Nicolase Šumského.
24.8.O potvrzení úspěšného vstupu v RýmařověRYM - FRM 2:1, 4.kolo | Zdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - V rámci 4. kola MSFL zajíždíme v sobotu na půdu Rýmařova. Na hřišti soupeře budeme chtít navázat na úspěšný vstup do sezóny a potvrdit čelní postavení v tabulce. Výkop utkání je naplánován na 16:30.
23.8.Křenek a trenér Vojvodík: Zasloužená výhraFRM - TRI 3:1, 2.kolo | Zdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - Starší dorostenci mají program pořádně nabitý. Po sobotním utkání v Kroměříži je hned ve středu čekalo derby s Třincem. To zvládli Valcíři na jedničku. Utkání jsme hodnotili s dvougólovým Matějem Křenkem a s trenérem Romanem Vojvodíkem.
22.8.U19 využila proti Třinci dlouhou přesilovkuFRM - TRI 3:1, 2.kolo | Zdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - První domácí utkání zvládl starší dorost skvěle. V derby si poradil s nepříjemným Třincem, pomohla nám také dlouhá přesilovka po vyloučení brankáře Wojciucha ve 27. minutě. Skóre otevřel Marek Bányácski, dva góly zaznamenal Matěj Křenek. Třinci se v závěru povedlo jen snížit.
21.8.Hruška: Do dalších utkání musíme jít s pokorouFRM - VRC 4:1, 3.kolo | Zdeněk PlánkaF r ý d e k-M í s t e k - Běžela 67. minuta nerozhodného utkání proti Vrchovině, když poslal Honza Hruška nadýchaný pas Patriku Strnadovi, který zavěsil. Právě tato trefa znamenala vítězný gól a nastartovala Valcíře ke konečné výhře 4:1. Prvně jmenovaného jsme si nakonec také pozvali k rozhovoru.
20.8.Kapitán U19 Kudláček: Bylo to náročnéKRO - FRM 1:3, 3.kolo | Zdeněk PlánkaK r o m ě ř í ž - Navlékl na rukáv kapitánskou pásku, plácl si se spoluhráči, a pak dovedl Vojta Kudláček tým U19 k první výhře v sezóně. Ve velmi horké sobotě, to však byla proti Kroměříži pořádná dřina, což Vojta i potvrdil.
19.8.Gomola: Jsem rád, že se to vyřešiloFRM - VRC 4:1, 3.kolo | Zdeněk PlánkaF r ý d e k-M i s t e k - Trénoval, makal, byl součástí týmu, ale při mistrovských utkáních své spoluhráče a kamarády sledoval pouze z tribuny. Administrativní komplikace pustily útočníka Tomasze Gomolu na hřiště až ve 3. kole MSFL. O to sladší však start byl. Vytáhlý forward uzavřel zápas proti Vrchovině, když zvyšoval na konečných 4:1.
18.8.Přehled zápasů v týdnu od 13. 8. do 19. 8. 2018rsPřehled utkání týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 13. do 19. srpna 2018.
Další stránky
123>>