Archiv článkůV březnu 2020 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.3.S muži Havířova nejstarší dorost těsně prohrálHAV - FRM 2:0, 0.kolo | rsDalším soupeřem v přípravě nejstarších dorostenců MFK Frýdek-Místek byli muži MFK Havířov. Desátý tým divizní skupiny F si s mladými Valcíři poradil 2:0.
2.3.Varadi: Hráli jsme dobře kombinačněrsVýsledky jako na houpačce. Po tvrdém políčku z Prostějova si o víkendu Valcíři naopak smlsli na divizním nováčkovi ze Skaštic. Tomu nasázeli devět branek, čtyři z nich měl na svědomí pak zkušený forvard Lipiny Adam Varadi.
2.3.Jakub Cempírek / U18: Příprava byla hlavně s balónem, to je vždy fajnzpF r ý d e k-M í s t e k - Hraje sice v kádru s o rok staršími spoluhráči, i tak je ale výraznou postavou frýdecko-místecké U18. Na podzim dokázal Jakub Cempírek z pozice záložníka vstřelit pět branek a společně s týmem již vyhlíží start jara. S Kubou jsme si povídali o uplynulém soustředění na Hutisku a stačili probrat i jiná témata.
3.3.S Dolním Benešovem na umělé trávěredUž v neděli 8. března čeká naše hochy úvodní střetnutí Moravskoslezské fotbalové ligy, kdy ve Stovkách přivítáme tým z Dolního Benešova.
4.3.Uplynulý víkend žáků plný změnzpF r ý d e k-M í s t e k - Uplynulý víkend byl komplikovanější pro starší žáky. Ti totiž přišli o generálku na jarní start ligy proti Karviné poté, co byl kvůli marodce soupeře zrušen zápas v Kysuckém Novém Mestě. Plánované přípravné utkání s Juventusem Žilina nesehráli ani mladší žáci.
4.3.I přes porážku U19 trenéři chváliliFRM - FRY 0:5, 0.kolo | rsNejstarší dorostenci v narychlo domluveném přípravném utkání podlehli divizním mužům Frýdlantu nad Ostravicí 0:5. Zkušenost pro naše mladé hráče ale k nezaplacení, vždyť v hostující sestavě byli hráči, co v minulosti hrávali v první nebo druhé lize.
4.3.Na úvod jara přivítáme Dolní Benešov FRM - DLB 3:1, 32.kolo | rsZima odeznívá a máme tady první jarní utkání Moravskoslezské fotbalové ligy. Naši fotbalisté začínají odvetnou část soutěže v domácím prostředí. V neděli 8. března hostíme ve Stovkách od 10.30 hodin tým Dolního Benešova. Hrát se bude na umělé trávě.
5.3.Dorosty ladily formu na soustředěnízpF r ý d e k-M í s t e k - Poslední únorový týden byl pro dorostenecké kategorie U18, U17 a U16 ve znamení soustředění na Hutisku. Samozřejmě nechyběla ani přípravná utkání.
6.3.MSFL bude hrát nadále 18 mužstevredTřetí fotbalová liga (MSFL) bude mít na Moravě i pro další soutěžní ročník osmnáct účastníků.
7.3.Generálka devatenáctce nevyšla, s Brušperkem prohrálaFRM - BRU 1:2, 0.kolo | rsMladí Valcíři na závěr zimní přípravy poměřili své síly s muži SK Brušperk.
7.3.Přehled zápasů v týdnu od 2. do 8. 3. 2020zpPřehled utkání všech týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 2. do 1. března 2020.
8.3.Vstup do jara se povedl, s Benešovem bereme tři bodyFRM - DLB 3:1, 32.kolo | rsV úvodním jarním zápase Valcíři berou všechny body. Na umělé trávě ve Stovkách porážíme poslední Dolní Benešov 3:1.
9.3.Dorosty mají za sebou generálkyzpF r ý d e k-M í s t e k - Uplynulý víkend byl pro dorostenecké kategorie ve znamení generálek na jarní start soutěží. U18 se zápas proti mužům Lískovce nepovedl. Mladší dorostenci museli ve Vítkovicích improvizovat.
10.3.Přehled zápasů v týdnu od 9. do 15. 3. 2020zpPřehled utkání všech týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 9. do 15. března 2020.
11.3.Vstup do jara vyšel starším žákům napůlzpF r ý d e k-M í s t e k - Jako první vstoupili z našich mládežnických týmů do jara starší žáci, kteří úvodní jarní kolo sehráli v Karviné. Nakonec se papírové předpoklady naprosto otočily. U15 prohrála, U14 zvítězila.
12.3.(aktualizováno) Zápasy a tréninky mládeže zrušeny!red.F r ý d e k-M í s t e k - (aktualizováno) Vzhledem k aktuální situaci na základě rozhodnutí Bezpečnostní rady státu a mimořádných opatřeních přijatých v souvislosti s ochranou proti šíření koronaviru (COVID-19) se ruší od 12. března do odvolání s okamžitou platností všechny tréninky mládeže.
12.3.(NOVÉ) Koronavirus odkládá zápasyredPo čtvrtečním rozhodnutí Vlády ČR a vyhlášení třicetidenního nouzového stavu, se zápasy Moravskoslezské fotbalové ligy nebudou hrát nejméně do poloviny dubna.
15.3.​MFK Frýdek-Místek z.s. pomáháred.F r ý d e k-M í s t e k - I Česká republika zažívá kvůli koronoviru těžké chvíle. Pevně však věříme, že společnými silami to zvládneme. Proto se MFK Frýdek-Místek z.s. rozhodl alespoň trochu pomoci.
15.3.Áčko se připravuje individuálněredSotva se fotbalové jaro rozeběhlo, bylo krátce nato přerušeno. Příčinou je neustále se šířící virus Covid-19. A jelikož o zdraví jde především, musel i sport jít momentálně stranou. Co ale teď fotbalisté Frýdku-Místku dělají?
16.3.Filip Šponer / U17: Dařilo se především hernězpF r ý d e k-M í s t e k - Dorostu zpestřila letošní zimní přípravu účast ve 2. frýdecko-místecké lize v sálové kopané. Jednou z výrazných postav našeho týmu složeného z U18, U17 a U16 byl Filip Šponer. Ten si také odnesl od vedení turnaje ocenění Objev roku. Povídali jsme si tak především právě o sálové lize, řeč ale přišla i na tátu, který Filipa trénuje v U17 z pozice asistenta trenéra.
Další stránky
12>>