Archiv článkůV květnu 2018 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.5.Jsou známy termíny 29. a 30. kola FNLredLigová fotbalová asociace informovala v tomto týdnu o jednotných termínech závěrečných dvou kol Fortuna národní ligy.
3.5.Přichystal: V Hradci na nás dolehla únavaredV zimním období se stal Jakub Přichystal jednou z posil našeho druholigového A týmu, když společně s Davidem Gáčem přišli na půlroční hostování z brněnské Zbrojovky.
4.5.Zbývá 5 kol, Lipina má záchranu ve vlastních rukáchzpF r ý d e k-M í s t e k - Do konce aktuálního ročníku Fortuna národní ligy zbývá již pouze pět kol a ve hřej je tak patnáct bodů. Valcíře čekají klíčové souboje v boji o záchranu. Jaký bude náš program, a jak jsou na tom soupeři v boji o setrvání ve FNL?
4.5.Do Stovek míří tým ze ŠluknovaFRM - VAR 1:1, 26.kolo | redDo konce letošního ročníku Fortuna národní ligy nám zbývá pouze pět kol. V nich se rozhodne o všem, o postupujících do ligy, ale také i o sestupujících týmech o soutěž níže. Valcíři v sobotním odpoledni hostí na svém trávníku hráče FK Varnsdorf.
4.5.Jurga je v nominaci ČR U15-Future proti BelgiirsStřední záložník naší ligové U15ky Daniel Jurga byl povolán do českého reprezentačního výběru U15 Future, který se na Slovácku dvakrát střetne s Belgií.
5.5.Přehled zápasů v týdnu od 30. 4. do 6. 5. 2018rsPřehled utkání týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 30. dubna do 6. května 2018.
5.5.S Varnsdorfem bodFRM - VAR 1:1, 26.kolo | zpF r ý d e k-M í s t e k - Ani na desátý pokus se nám ve Fortuna národní lize Varnsdorf nepodařilo porazit. V důležitém záchranářském souboji jsme sice v první půli vedli po gólu Tandira, Varnsdorf však dokázal v druhém dějství srovnat a ve Frýdku sehrál velmi dobré utkání, neproměnil však několik šancí.
6.5.Pulpit: Na hráče dolehl tlakFRM - VAR 1:1, 26.kolo | zpF r ý d e k-M í s t e k - Zápas s Varnsdorfem prožíval trenér Martin Pulpit jako vždy hodně emotivně. Jeho svěřenci drželi až do 74. minuty vedení, vzápětí soupeř vyrovnal. Na hráče dle frýdeckého lodivoda dolehl tlak z bojů o záchranu.
7.5.Mozol: Báli jsme se hrát, přitom nebylo pročFRM - VAR 1:1, 26.kolo | zpF r ý d e k-M í s t e k - Zklamání, takové byly pocity našich hráčů po závěrečném hvizdu sobotního utkání s Varnsdorfem. Důležitý záchranářský duel skončil remízou 1:1. Zápas jsme hodnotili s Václavem Mozolem, který byl jednou z hlavních postav při našem vedoucím gólu.
8.5.Představení partnera klubu Hrtus & Partner s.r.o.redakceFirma Hrtus &Partner s. r. o. je již dlouhou dobu partnerem klubu MFK FM. I z toho důvodu jsme se rozhodli s naším partnerem popovídat a v krátkosti jej také i frýdecko-místeckým fanouškům představit.
10.5.Daniel Jurga si zahrál proti BelgiirsSvé první reprezentační starty má na svém kontě střední záložník naší ligové U15ky Daniel Jurga (v dolní řadě úplně vpravo).
10.5.Derby s Vítkovicemi je tuFRM - VIT 2:2, 27.kolo | redV krátkém sledu se znovu druholigoví A muži představí svým fanouškům, když po duelu s Varnsdorfem hostí ve Stovkách tým z Vítkovic.
12.5.Přehled zápasů v týdnu od 7. do 13. 5. 2018rsPřehled utkání týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 7. do 13. května 2018.
12.5.Derby vítěze nenabídloFRM - VIT 2:2, 27.kolo | redPořád bojujeme, nevzdáváme se. Duel s Vítkovicemi jsme měli dobře rozehraný, nakonec se ale body dělily.
13.5.Pulpit: Od hráčů čekám na hřišti zkrátka vícFRM - VIT 2:2, 27.kolo | redValcíři po remíze s Varnsdorfem nedokázali využít domácího prostředí ani v důležitém střetnutí s Vítkovicemi. Jak derby hodnotil frýdecko-místecký trenér Martin Pulpit, si můžete přečíst v následném rozhovoru, který neměl o emoce nouzi.
14.5.Varadi: Zklamali jsme jako týmredÚtočník Adam Varadi patřil v sobotním derby s Vítkovicemi k našim nejlepším hráčům na hřišti. Dva góly dal, příkladně bojoval, přesto byl po utkání ale hodně zklamaný.
15.5.V Sokolově hlavně neprohrátSOK - FRM 2:0, 28.kolo | redJiž jen dva týdny zbývají do konce letošního ročníku Fortuna národní ligy. Valcíře čeká poslední výjezd do Čech, ve středu hrajeme v dalekém Sokolově.
16.5.Rozhodly začátky obou poločasůSOK - FRM 2:0, 28.kolo | redZe Sokolova se vracíme s prázdnou. Valcíři inkasovali nejen na začátku prvního poločasu, ale domácí udeřili rovněž i krátce po změně stran.
17.5.Naši mládeži budeme o víkendu držet palcersTři mládežnické celky MFK Frýdek-Místek čeká o následujícím víkendu velmi kvalitní konfrontace. U13 a U10 se vydaly na mezinárodní turnaj Amfora Cup do chorvatské Istrie, U12 čeká naopak republikový šampionát, tzv. Ondrášovka Cup.
19.5.S Ústím před televizními kamerami o bytí a nebytíFRM - UNL 1:2, 29.kolo | zpF r ý d e k-M í s t e k - V neděli se Valcíři představí v posledním domácím utkání této sezóny. A bude to zápas nesmírně důležitý. Na Stovkách přivítáme v televizním duelu Ústí nad Labem, půjde o přímý souboj o záchranu!
Další stránky
12>>