Archiv článků

V září 2023 vyšly tyto články:

30.9.Válcovny hrály s Hlučínem smírněFRM - HLU 1:1, 9.kolo | Michal Raška9. kolo nabídlo se soupeřem z Hlučína napínavý duel až do samotného konce. Už v desáté minutě si vstřelil nešťastný vlastní gól Coufal. V 66. minutě ovšem z voleje zakončil precizně bod břevno Hykel. Závěr utkání se mohl přiklonit na kteroukoliv stranu, ale rozuzlení nakonec nepřišlo. Lipina remizovala 1:1.
28.9.V sobotu s HlučínemFRM - HLU 1:1, 9.kolo | Michal RaškaV 9. kole se Frýdek-Místek utká na domácí půdě s Hlučínem. Ten se momentálně nachází na 3. pozici, zatímco Válcovny na 10. místě. Poslední vzájemné střetnutí dopadlo ve prospěch soupeře. Výkop utkání je v sobotu 30. září od 15:00 hodin.
26.9.Pařenica s Pavelkou nominováni do repre!Michal RaškaV nominaci reprezentace do 15 let se objevili dva hráči Frýdku-Místku, kterými jsou Tomáš Pařenica a mezi náhradníky Daniel Pavelka. Nejmladší český reprezentační výběr se sejde k druhému podzimnímu výběrovému kempu v pondělí 2. října ve Zlíně.
25.9.Přehled zápasů - 39. týdenMichal RaškaV týdnu 25. 9. - 1. 10. naši muži přivítají Hlučín. Prvoligový dorost se ve čtvrtek vydá do dalekých Českých Budějovic. Kategorie U18 a U16 čekají o víkendu Kobeřice. Starší žáci nejprve odcestují do Zlína v neděli se utkají s Líšní. Mladší žáky čeká HFK Olomouc a posléze Valašské Meziříčí.
24.9.Válcovnám se ve Zlíně nedaříZLB - FRM 3:0, 8.kolo | Michal RaškaV 8. kole MSFL se Frýdek-Místek vydal do Zlína, kde se utkal s jeho rezervou. Měl velkou motivaci oplatit minulou prohru 0:3. Už v 10. minutě si ovšem Obuch vstřelil vlastní gól. Ke konci utkání se Lipina snažila vstřelit srovnávací branku, ale v 79. minutě zvýšil náskok Zlína Mlýnek a tři body domácím potvrdil v závěru Frolek. Válcovny tak opět podlehly B-týmu Zlína 0:3. Příští utkání sehrají Frýdeckomístečtí na domácí půdě s Hlučínem.
22.9.Lipina se představí proti rezervě ZlínaZLB - FRM 3:0, 8.kolo | Michal RaškaV 8. kole se Frýdek-Místek vydá do Zlína, kde se utká s jeho B-týmem. Válcovny mají tomuto soupeři co vracet, neboť v minulé sezóně na jeho půdě prohrály 0:3. Výkop utkání je v neděli 24. září od 10:30.
19.9.Přehled zápasů - 38. týdenMichal RaškaV týdnu 18. 9. - 24. 9. se A-tým vydá na půdu rezervy Zlína. Kategorie U19 a U17 pro změnu přivítají Zlín doma. U18 a U16 se utkají s Frenštátem. Starší žáci vycestují do Hodonína, zatímco mladší do Přerova. U13 ještě čeká v průběhu týdne Planeo Cup.
16.9.S Rosicemi remízaFRM - ROS 1:1, 7.kolo | Michal RaškaV 7. kole MSFL se Válcovny utkaly před domácími diváky s Rosicemi. Vše podstatné se odehrálo ke konci první půle, kdy nejprve poslal hosty do vedení Novák, ale hned vzápětí srovnal Gorčica. Lipina tak po třech výhrách v řadě remizovala 1:1.
14.9.Poctivě se připravíme, Lipina přivítá RosiceFRM - ROS 1:1, 7.kolo | Michal RaškaNabitý program pokračuje dalším domácím zápasem našeho A-týmu. Po třech výhrách v řadě a bez obdržené branky přivítá Lipina na domácí půdě Rosice. Ty se aktuálně nacházejí v dolních patrech tabulky. Výkop utkání je v sobotu 16. září od 15:30 hod.
13.9.Přehled zápasů - 37. týdenMichal RaškaV týdnu 11. 9. - 17. 9. čeká náš A-tým dva zápasy na domácí půdě. Nejprve ve středu derby s Třincem a posléze v sobotu s Rosicemi. Dorost U19 a U17 se představí na půdě Pardubic, zatímco kategorie U18 a U16 v Krnově. Starší žáci přivítají Vítkovice. Mladší se utkají s Havířovem.
13.9.Derby je naše!FRM - TRI 3:0, 17.kolo | Michal RaškaPředehrávka 17. kola nabídla derby s nedalekým Třincem, který po deseti letech spadl do třetí ligy. Defenzíva hostů pod stratégem Pulpitem padla hned třikrát. Branku vsítil v první půli Hykel a ve druhé části jej následovali Střelec s Haldou. Frýdek-Místek zvítězil 3:0. Už v sobotu se Válcovny opět představí na domácí půdě proti Rosicím od 15:30.
11.9.Pulpit zavítá na Stovky | přijede TřinecFRM - TRI 3:0, 17.kolo | Michal RaškaV předehrávce 17. kola čeká frýdeckomístecké fotbalisty derby. Na Stovky přijede Třinec. Ten po poslední remíze s rezervou Zlína vyměnil hlavního trenéra. Místo Romana Westa převzal kormidlo lipinským fanouškům dobře známý Martin Pulpit. Výkop utkání je ve středu 13. září od 16:00 hod.
10.9.Druhé vítězství v řadě, padla rezerva SlováckaSLB - FRM 0:1, 6.kolo | Michal RaškaMinulá domácí výhra s Uničovem nebyla náhodou. Válcovny si totiž z Kunovic odvezly plný počet bodů díky brance Patrika Rubého v 82. minutě. Lipina tak porazila béčko Slovácka 1:0 a nyní se může plně soustředit na středeční derby s Třincem.
7.9.Čeká nás rezerva SlováckaSLB - FRM 0:1, 6.kolo | Michal Raška6. kolo MSFL přinese duel s rezervou Slovácka. To v reprezentační přestávce pravděpodobně posílí hráči z A-týmu. Naposled béčko Slovácka remizovalo ve Frýdlantě 2:2. Lipina se bude snažit navázat na tříbodový zisk s Uničovem. Výkop utkání je v neděli 10. září od 10:15 v Kunovicích.
4.9.Přehled zápasů - 36. týdenMichal RaškaV týdnu 4. 9. - 10. 9. se naši muži představí na půdě rezervy Slovácka. Dorost U18 a U16 přivítá Petřkovice. Žáci ve všech čtyřech kategoriích zavítají do Karviné.
2.9.Lídr tabulky padl! Lipina bere tři bodyFRM - UNI 2:0, 5.kolo | Michal RaškaV 5. kole přivítali Frýdeckomístečtí na svém trávníku vedoucí Uničov. Vstup do zápasu se ovšem Lipině podařil fantasticky, neboť se ve 4. minutě prosadil Gorčica a o čtyři minuty posléze jej napodobil Rubý. Válcovny tak berou první tři body v letošní sezóně.